ZOR MAÇ!

ZOR MAÇ!

01.02.2018

Kırşehir Belediyespor’umuz geçtiğimiz hafta Keçiören Bağlumspor’u son dakikalarda bulduğu göllerle 2-1 yenerek altın değerinde 3 puan almıştı. Bu hafta ise iç sahamızda yine başka bir Başkent ekibi Çubuk spor ile karşılaşacak. Kırşehir Belediyespor’un kadrosu ile Çubukspor’un kadrosunu karşılaştırdığımızda tabiî ki Kırşehir Belediyesporumuzun kadrosu daha iyi durumda. Ancak Çubukspor’un kadrosu da küçümsenmeyecek durumda. Çubukspor bana göre […]

Kırşehir Belediyespor’umuz geçtiğimiz hafta Keçiören Bağlumspor’u son dakikalarda bulduğu göllerle 2-1 yenerek altın değerinde 3 puan almıştı.
Bu hafta ise iç sahamızda yine başka bir Başkent ekibi Çubuk spor ile karşılaşacak.
Kırşehir Belediyespor’un kadrosu ile Çubukspor’un kadrosunu karşılaştırdığımızda tabiî ki Kırşehir Belediyesporumuzun kadrosu daha iyi durumda. Ancak Çubukspor’un kadrosu da küçümsenmeyecek durumda. Çubukspor bana göre Sincan’dan da, Keçiören Bağlum’dan da daha güçlü bir takım.
Çubukspor’un sezon başında şampiyonluk hedefi ile yola çıktığını unutmamak gerekir.
Puan sıralamasındaki yeri bizi aldatmasın.
Biz bu maçı da kazanarak bir seri galibiyet yakalamalıyız.
Şampiyon olmak istiyorsak içerde hiçbir maçta puan vermemeliyiz. Hedeflerimiz ve hayallerimiz için bu maçı da kazanmak zorundayız.
Bu saatten sonra takımımızda hiçbir bahane olmaması gerekir. Herkes parasını tıkır tıkır alıyor, hiçbir sorun yok, şehir kenetlenmiş şampiyonluk bekliyor. Bunun için de tüm maçlarını kazanması gerekiyor.
Belediye spor yöneticilerine ve taraftara bir mesaj vermek istiyorum; Belediyespor yöneticilerimiz bu maçın önemini taraftarlarımıza duyurmalılar bu yazı yazılana kadar da duyurulmadı. Taraftarımız öncelikle stadı doldurup 90 dakika boyunca takımızı desteklemeli ve maçın bitişine kadar da hiç susmamalıdırlar.
Takımımızda kırmızı kart cezalısı Çağdaş dışında cezalı, sakat ve eksik oyuncu bulunmuyor. Ayvaz ve Seyfettin’in de iyileşip antrenmanlara katılması sevindiricidir. Muhtemel 18 kişilik kadroda yer alacağını tahmin ediyorum.
Kanatlardaki oyuncu sayımız kısıtlı olmakla birlikte burada oynayan Tugay, Erdi ve Gökhan bulunuyor. Bunlar içerisinde Tugay zaten ilk 11’de forma şansı bulurken Erdi ile Gökhan’da dönüşümlü olarak ilk 11’de forma şansı buluyor. Ancak son Bağlum maçında Erdi’nin maça girmesi sonucu hücumda daha üretken bir takım halini aldık.
Bu anlamda baktığımızda kanatlarda Tugay ve Erdi’nin ilk 11’de oynaması takımımıza hücum zenginliği katacağını düşünüyorum. Öte yandan maçın gidişatına göre de Gökhan’ın kullanılması takıma katkı sağlayacağı kanısındayım. Ayvaz’ın da bir an evvel hazır hale gelip ilk 11’e monte edilmesi gerekir. Bu oyuncunun hazır olması ile takım da kadro genişliği olacaktır. Diğer forvet Emrah’ın ise forvet ardı veya kanatlarda oynaması ile kadro derinliği oluşacaktır.
Yine de son söz teknik patron Ercan hocanındır.
Kadro madro geçiyoruz Çubuk maçını alıyoruz.
Çubuk maçının bahanesi yok! Ya kazanacağız, ya kazanacağız ya da kazanacağız…
Bağlum maçını kazanmakla şampiyonluk gelmez, Çubuk maçını kazanmakla da gelmez. Seri galibiyetler için bu maçı alıp Kastamonu maçına odaklanmamız şart.
Her şey Kırşehir için her şey şampiyonluk için diyor Kırşehir Belediyesporumuza bu yolda yürekten başarılar diliyorum.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .