“ZOR BİR MAÇI DAHA 3 PUANLA KAPATTIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ”

“ZOR BİR MAÇI DAHA 3 PUANLA KAPATTIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ”

06.05.2015

2-1’lik galibiyetle tamamlanan Çorum İşitme Engelliler maçı sonrasında değerlendirmede bulunan Antrenör Birol Tilki, gruptaki yerlerini sağlamlaştırma adına zorlu bir maçı 3 puanla kapattıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Türkiye İşitme Engelliler 1.Lig 5.grupta şampiyonluk mücadelesi veren Kırşehir İşitme Engellilerde, Çorum galibiyetinin ardından yüzler gülüyor.
Çorum İşitme Engelliler maçının ardından gazetemize açıklamalarda bulunan Antrenör Birol Tilki, ortaya konulan futbol ve alınan skordan dolayı memnun olduğunu söyledi.
Antrenör Birol Tilki, “Çok güçlü bir takıma karşı çok iyi bir futbol sergiledik. Aldığımız bu galibiyet taraftarlarımıza armağan olsun” açıklamasında bulundu.
Mücadelelerinden dolayı futbolcularına teşekkür eden Tilki, “Çok iyi bir futbol oynamasak da kazandığımız için mutluyuz. Oyuncu arkadaşlarım iyi mücadele etti. Takibi iyi mücadelenin sonunda atacağım goller birazda erken olmalıydı fakat karşımızda gerçekten çok iyi bir takım vardı. Böyle güçlü takımlara karşı gelen galibiyet bizleri çok mutlu etti” ifadesini kullandı
Tilki, “Çorum İşitme Engellleri karşılaşmasını kazandığımız için çok mutluyuz. Maça başlarken kolay bir maç olmayacağını biliyorduk. 3 haftada aldığımız 7 puan bizleri bu maç için biraz daha önemli kıldı. Sonuçta iyi futbol sergileyemedik. 1-0’dan gelerek 2-1’lik skorla kazandık. Çok mutluyuz” dedi.
Kırşehir İşitme Engelliler Antrenörü Birol Tilki sözlerine şöyle devam etti; “Bizim takım, gurur duyulacak bir takım. Herkesin bu takıma inanmasını istiyorum. Sezona şampiyonluk hedefiyle başladık. Açıkçası böyle bir tabloyu ben dahil olmak üzere futbolcularımız bekliyordu. Futbolcu kardeşlerimizin azmi ile yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Önümüzde zorlu Sivas maçı var. Bu kadar çalıştık, bu kadar çaba gösterdik, bu noktalara geldik. İnşallah hedefimize emin adımlarla gideceğiz”
Şimdilik Çorum maçını unutmalarını gerektiğini belirten Antrenör Birol Tilki, Çorum İşitme Engelliler maçını unutup hafta sonu sahamızda karşılaşacakları Sivas İşitme Engelliler maçını düşünmeye başladıklarını aynı futbolu sergiledikleri takdirde rakiplerini yeneceklerine inandıklarını belirtti.
(Haber-Fotoğraflar:Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .