ZENGİN, BORSA’YI ZİYARET ETTİ…

ZENGİN, BORSA’YI ZİYARET ETTİ…

22.04.2015

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Yılmaz Zengin, Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Zengin’i beraberinde CHP İl Başkanı Mithat Mutlu, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Akkuş ve beraberindeki heyet eşlik etti. Ziyarette Borsa adına Yönetim Kurulu Başkanımız Neşet Yavuz, Meclis Başkanı Süleyman Kaya, Meclis Üyeleri Meclis Başkan Yardımcıları Necaattin Torun, Şaban Çelik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Atilla […]

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Yılmaz Zengin, Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Zengin’i beraberinde CHP İl Başkanı Mithat Mutlu, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Akkuş ve beraberindeki heyet eşlik etti. Ziyarette Borsa adına Yönetim Kurulu Başkanımız Neşet Yavuz, Meclis Başkanı Süleyman Kaya, Meclis Üyeleri Meclis Başkan Yardımcıları Necaattin Torun, Şaban Çelik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Atilla Tan, Davut Bulut ve Abdullah Dağıstan, Üyeleri Nebi Sarı, Meclis Üyeleri Osman Seçer Alaattin Gözel, Kemal Bektaş, Erdal Şen ve Genel Sekreter Battal Çelik bulundular.
CHP Milletvekili adayı Yılmaz Zengin ziyaret esnasında bir konuşma yaptı. Milletvekili seçilmesi halinde hayvancılık ve tarım ile ilgili yapılacak işlerde Borsa ile birlikte hareket edeceklerini belirten Zengin, hayvancılık ve tarımın gelişmesi için ellerinden gelen hizmetleri beraber vereceklerini ve çözümü birlikte üreteceklerini söyledi.
Zengin, sivil toplum kuruluşlarının öneminin büyük olduğunu dolayısı ile Ticaret Borsasının da İlimizde çok büyük bir misyon üstendiğini dile getirdi.
Zengin diğer yandan da Borsanın Kırşehir deki Başarılı hizmetlerinin devamını temenni etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .