Yurdugül’den İlhan’a Hediye…

Yurdugül’den İlhan’a Hediye…

12.06.2018

Yurdugül’den İlhan’a Hediye… “İnşallah Meclisteki Makam Odanızda Kullanırsınız” Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Kırşehir Şubesi Başkanı Birol Yurdugül ve Yönetimi, CHP Milletvekili Adayı Metin İlhan ve Parti Yönetimi ile bir araya geldi. Dernek Üyelerine kendini tanıtarak üyelere seslenen Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Kırşehir Şubesi üyelerinden de tam destek aldı. Derneğe ziyarette […]

Yurdugül’den İlhan’a Hediye…

“İnşallah Meclisteki Makam Odanızda Kullanırsınız”

Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Kırşehir Şubesi Başkanı Birol Yurdugül ve Yönetimi, CHP Milletvekili Adayı Metin İlhan ve Parti Yönetimi ile bir araya geldi.
Dernek Üyelerine kendini tanıtarak üyelere seslenen Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Kırşehir Şubesi üyelerinden de tam destek aldı. Derneğe ziyarette bulunan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, Milletvekili Adayı Metin İlhan ve Parti Yönetimi, yapmış oldukları ziyaretinde, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Kırşehir Şubesi Başkanı Birol Yurdugül tarafından kazanması kesin gözüyle bakılan İlhan’a, “Meclis’teki makam odanızda bulunması üzere hediyem olacak. İnşallah kullanırsınız” diyerek hediyesini taktim etti.
“CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NE BAŞARILAR DİLİYORUM”
Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelinen ziyarette, konuşma gerçekleştiren Başkan Birol Yurdugül, “Atatürk, devrim konusunda çıktığınız bu yolda Cumhuriyet Halk Partisi’ne başarılar diliyorum. Umuyoruz ki her şey sizin ve bizim istediğimiz gibi olur. Mecliste ki makam odanız da bulunması üzere bir hediyem olacak. İnşallah Meclisteki makam odanız da bunu kullanırsınız” dedi.
“EKONOMİNİN ÇÖKTÜĞÜ BİR YERDEYİZ”
Önümüzde bir süreç var ve bu süreç çok zor bir süreç diyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu ise, “Ülkemizi ilgilendiren adaletin, Özgürlüklerin olmadığı ve Ekonominin çöktüğü bir yerdeyiz. Birlik ve beraberlik içinde fikir ve önerilerinizi önemsiyoruz” diye konuştu.
“ÜLKEMİZDE BULUNAN SORUNLARI GÖRÜNCE ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYMAK İSTEDİM”
“Beni milletvekili ilan ettiği için Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diyerek Dernek Başkanına ve Üyelerine seslenen Milletvekili Adayı Metin İlhan, “Hepinizin görüşü Milletvekilliğini kazanacağım yönünde. Ama biz rehavete kapılmayacağız. Çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ülkemiz de bulunan sorunları görünce elimi taşın altına koymak istedim. Çok zor bir dönemden geçiyoruz. Çok büyük sıkıntılarımız ve sorunlarımız var. En büyük sorunumuz da işsizlik sorunu. Sokağa çıktığımız da insanlarımızın çoğunluğunu sokaklarda ve kahvehanelerde görüyoruz. Ben bunun için Onların gözü kulağı olmak ve Onlara destek olmak istedim. Ekonomi de çok büyük sorunlarımız var. Her gün Dolar ve Euro rekor kırıyor. Mazot, benzin ve Faiz durmak bilmiyor. Onun dışında sağlıkta da çok büyük sıkıntılarımız var”
“HASTALARIMIZIN BÜYÜK BİR KISMI GERİ ÇEVRİLİYOR”
Laik Eğitim kesinlikle bitmiş halde diyen İlhan, “Kırşehir Devlet hastanesinde inanılmaz sıkıntılar yaşanıyor. Giden hastalarımızın büyük bir kısmı geri çevriliyorlar, Muayene olamıyorlar. Hasta sayısı belli bir seviye düşürülmüş ama insanlarımız 40-50 Kilometreden geri dönüyorlar. İnşallah bunları çözeceğiz. Eğer seçilir gidersem hastane için kesinlikle kanun teklifi vereceğim. En az 400 yataklı olacak. Çocuk servisimiz, Yoğun bakımımız yetersiz. Hastalar başka yerlere sevk ediliyor. Buda bizim için bir utanç kaynağı. Hepinizden bu yönde destek bekliyorum. Eğitim de aynı şekilde. Çok büyük sıkıntımız var. Laik Eğitim kesinlikle bitmiş durumda. Bilimden çok uzak bir eğitim sistemimiz var. Bu sorunları da çok iyi biliyoruz. İnşallah hepsini çözeceğiz. Esnafın, Çiftçinin çok büyük sorunları var. Özgürlükler ayaklar altına alınmış. Basın özgürlüğü yok. İnsanlar konuşamıyorlar. İnsanlar fikirlerini söyleyemiyor. Yargıda çok büyük problemler var. En büyük problem ise rejim sorunu. Tek Adamlığa Doğru gidiyoruz. Bunun önünü kesinlikle kapatacağız. Diktatörlüğe hayır diyoruz. Hepinizin de bu yönde desteğini bekliyoruz. Arkamız da olacağınıza da yürekten inanıyorum” diye konuştu.
Atatürkçü Düşünce Derneğinde gerçekleşen ziyaretin ardından Milletvekili Adayı Metin İlhan ve Parti Yönetimi geç saate kadar Özbağ’da bulunan Esnaf ve Vatandaşlar ile bir araya gelerek uzun süreli keyifli sohbetler gerçekleştirildi. Özbağ halkı da İlhan’dan desteklerini esirgemeyeceklerini iletti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .