Yozgatspor’da hazırlıklar tam gaz

Yozgatspor’da hazırlıklar tam gaz

24.07.2017

BÖLGESEL Amatör Lig’de mücadele edecek olan temsilcimiz Yeşil Kırşehirspor’un rakiplerinden olan Yozgatspor 1959 FK, antrenmanlarda tempo arttırmaya başladı. ARALIKSIZ DEVAM Yozgatspor’da tempo artmaya başladı. Sabah fizik kondisyon, öğleden sonra da teknik ve taktik ağırlıklı çalışmalar yapan Kırmızı Siyahlılar’ın yavaş yavaş tatilin rehavetini üzerlerinden atmaya ve sıcak havaya karşın ağır tempoya ayak uydurmaya başladıkları gözlendi. Yeni […]

BÖLGESEL Amatör Lig’de mücadele edecek olan temsilcimiz Yeşil Kırşehirspor’un rakiplerinden olan Yozgatspor 1959 FK, antrenmanlarda tempo arttırmaya başladı.
ARALIKSIZ DEVAM
Yozgatspor’da tempo artmaya başladı. Sabah fizik kondisyon, öğleden sonra da teknik ve taktik ağırlıklı çalışmalar yapan Kırmızı Siyahlılar’ın yavaş yavaş tatilin rehavetini üzerlerinden atmaya ve sıcak havaya karşın ağır tempoya ayak uydurmaya başladıkları gözlendi. Yeni sezon hazırlıklarına Cumartesi günü başlayan Yozgatspor, çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.
GENÇ İSİMLER DAHİL EDİLDİ
Teknik Direktör Menduh Fidan, antrenmanlara ilk günden itibaren yüksek tempo verdi. Oyuncuların tatilin rehavetini üzerlerinden atmaları, kısa sürede fizik ve kondisyon açıdan yeterli düzeye gelmeleri için önce kros ardından da taktik ve teknik çalışmalara ağırlık veren Fidan, genç isimlerle de yakından ilgilenmeye başladı.
TAKIM TAM KADRO
Yozgatspor’da asıl start ise bugün verilecek. Eksik oyuncuların da katılması ile tam kadro olarak çift antrenmanla çalışmalara başlayacak olan Kırmızı Siyahlılar, öncelikle nefes açmak için kros çalışmaları yapacaklar. Kondisyon depolayacak ve tatilin rehavetini üzerlerinden atmanın çabasını sergileyecek olan Kırmızı Siyahlılar ikinci kamp çalışmaları için Afyon’a gidecek.
GÖRECEĞİZ
Teknik Direktör Menduh Fidan yaptığı açıklamada, ‘1 Ağustostan itibaren ikinci etap kamp çalışmalarımıza Afyonkarahisar’da devam edeceğiz. 10 gün süreli kamp esnasında hazırlık maçları oynayacağız, futbolcularımızın durumlarını, neleri yapıp, neleri yapamadıklarını görmeye çalışacağız. Kamp sonrasında iki gün izin vereceğimiz oyuncularımız 14 Ağustos Yozgat’ta toplanıp, önce kupa ardından da lige yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz’ dedi. Yönetim kurulunun belirlediği 19 Ağustos tarihinde Çorumspor ile oynayacakları gece maçıyla sezon açılışının da yapılacağını kaydeden teknik direktör Fidan, şuana kadar yaptıkları çalışmalarda futbolcularının istekli olmasının kendisini daha da umutlandırdığını ifade etti. İyi bir kamp dönemi geçirerek, lige en iyi şekilde hazırlanmak istediklerini kaydeden Fidan, ‘Tüm takımlar yeni transferlerle güçlü bir şekilde hazırlanıyorlar. Bizim de bu çalışmaları mükemmel şekilde bitirmemiz gerekiyor. Yeni sezonda hedefimiz şampiyon olup, 3’üncü lige terfi etmektir. İyi bir kadro kurduk. Bu kadronun kendi aralarında kaynaşıp, birbirlerini daha iyi tanımaları, sahadaki özelliklerine uyum sağlamalarını önemsiyoruz. Bunu kamp döneminde sağlayıp, teknik özelliklerini öne çıkartarak lige hazır girmek için çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .