Yozgat Valisi Çakır’dan Vali Akın’a ziyaret

Yozgat Valisi Çakır’dan Vali Akın’a ziyaret

10.01.2019

Yayımlanan son Valiler Kararnamesi ile Yozgat Valisi olarak atanan Kırşehirli hemşehrimiz Kadir Çakır, önceki gün Kırşehir’e geldi ve Vali İbrahim Akın’a ziyarette bulundu. Vali İbrahim Akın, Yozgat Valisi Sayın Kadir Çakır’ı memleketi olan Kırşehir’de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederken ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti. Yozgat Valisi Kadir Çakır da, iki komşu il arasında mevcut olan […]

Yayımlanan son Valiler Kararnamesi ile Yozgat Valisi olarak atanan Kırşehirli hemşehrimiz Kadir Çakır, önceki gün Kırşehir’e geldi ve Vali İbrahim Akın’a ziyarette bulundu.
Vali İbrahim Akın, Yozgat Valisi Sayın Kadir Çakır’ı memleketi olan Kırşehir’de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederken ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti.
Yozgat Valisi Kadir Çakır da, iki komşu il arasında mevcut olan dostluk bağlarının bundan sonra da pekişerek devam edeceğini söyledi.
Ziyaret, Yozgat Valisi ile Vali Akın arasında yapılan görüşme ile sona erdi.
Yozgat Valisi Kadir Çakır, daha sonra bir yakınının cenaze törenine katılarak, taziyelerini ilettikten sonra şehrimizden ayrıldı. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .