“Yolun sonu şampiyonluk olsun”

“Yolun sonu şampiyonluk olsun”

26.07.2017

Kırşehirspor’un ezeli rakiplerinden Kırıkkalespor’un Başkanı Zekai Tufan:
“Yolun sonu şampiyonluk olsun”

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan temsilcimiz Yeşil Kırşehirspor’un ezeli ve ebedi rakiplerinden olan Türk Metal Kırıkkalespor’da Kulüp Başkanı Zekai Tufan basın açıklaması gerçekleştirdi.
Tufan, ” Şehrimizin ortak değeri olan futbol takımlarımıza 2017 2018 sezonu için başarılılar diliyorum açıklamasında bulundu.
YAPMAK ZORUNDAYIZ
Tufan, “Sezonun sakatsız sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlamayı Yüce Allah tan niyaz ederim. İki güzide takımımızda katılım paralarını ve evraklarını tamamlayıp federasyona bildirimlerini yaptılar. Katılım belgesinde futbol takımının oynayacağı saha bildirim bilgilerini sezon başında vermek zorundayız. Şehrimizi iki takımın temsil ettiği ligimizde ayrı ayrı tahsis belgeleriyle başvurularımızı yapmak zorundayız. ‘dedi.
KUŞKUM YOK
Tufan, “Federasyon tarafından yapılan incelemeler sonucunda her iki sahamızda uygunluk almış olup herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmamıştır. Ligler başladığında her iki takımımızın da iç saha müsabakalarında stat tahsisi konusunda herhangi bir problemle karşılaşılacağını düşünmüyorum. Et ve tırnak olmuş ülkemizin iki güzide kurumsal takımımızın senkronize bir şekilde ligi tamamlayacağından hiçbir kuşkum yoktur. Onun için taraftarlarımız rahat olsun önemli olan takımlarımızın iyi olmasıdır şampiyonluğa oynayan kadroların oluşturulmasıdır iki takım yöneticileri bunun için uğraş vermektedir. Bu vesile ile tekrardan 2017 2018 sezonun her iki takımımızda hayırlı uğurlu olmasını Yüce Allah tan niyaz ediyorum. Yolun sonu Şampiyonluk Olsun ”dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .