YOLLARIMIZA KİLİTLİ PARKE DÖŞENİYOR

YOLLARIMIZA KİLİTLİ PARKE DÖŞENİYOR

26.11.2018

Başkan Bahçeci: “Mahalle ve sokak yollarımızı daha estetik bir görünüme kavuşturuyoruz” Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Bahçelievler Mahallesi Şehit Yüzbaşı Hasan Gök Caddesi sert zemin kilitli parke taşı döşeme çalışmaları tamamlandı. Yürütülen çalışmalarla ilgili bir açıklama yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü kontrolünde, yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından […]

Başkan Bahçeci: “Mahalle ve sokak yollarımızı daha estetik bir görünüme kavuşturuyoruz”

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Bahçelievler Mahallesi Şehit Yüzbaşı Hasan Gök Caddesi sert zemin kilitli parke taşı döşeme çalışmaları tamamlandı.
Yürütülen çalışmalarla ilgili bir açıklama yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü kontrolünde, yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmaları Bahçelievler Mahallesi Şehit Yüzbaşı Hasan Gök Caddesi kilit parke çalışmaları tamamlanarak vatandaşların kullanımına açıldı” dedi.
Başkan Bahçeci, yolların standartlara uygun bir şekilde yapıldığını, yolların tam anlamıyla bitmesinden sonra şehrimiz her mahallesi modern bir görünüme kavuşacağını söyleyerek, “Bunun içinde elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Kırşehir’de çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, çalışmaları devam eden mahallelerimizde yolları en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunacağız. Yapılan çalışmalarla mahalle ve sokak aralarının daha estetik bir görünüme kavuşması için kilit parke döşemeleri Kırşehir’in birçok mahalle ve sokağında sürdürülüyor” diye konuştu.
Vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalıştıklarını kaydeden Başkan Bahçeci, “Şu anda mahallelerimizin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan kaldırım bir yandan da parke ve asfalt çalışması gerçekleştiriyor. Tüm bu çalışmalar vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak için, vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .