Yollarımız köstebek yuvası

Yollarımız köstebek yuvası

28.03.2015

  Kırşehir’de bozulan yollar, sürücüleri canından bezdirdi   Yollarımız köstebek yuvası   Kış mevsimiyle birlikte yollarda oluşan çukurlar adeta köstebek yuvasını andırıyor. Kırşehir’de vatandaşların köstebek yuvasına dönen yolları Belediye’nin biran önce gözden geçirmesi ve yapması için Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi göreve davet ettiler. Kırşehir’de şehir merkezindeki bazı cadde ve sokaklar ile kenar mahalleler  köstebek yuvasına […]

YOLLAR

 

Kırşehir’de bozulan yollar, sürücüleri canından bezdirdi

 

Yollarımız köstebek yuvası

 

Kış mevsimiyle birlikte yollarda oluşan çukurlar adeta köstebek yuvasını andırıyor. Kırşehir’de vatandaşların köstebek yuvasına dönen yolları Belediye’nin biran önce gözden geçirmesi ve yapması için Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi göreve davet ettiler.

Kırşehir’de şehir merkezindeki bazı cadde ve sokaklar ile kenar mahalleler  köstebek yuvasına döndü. Sürücüler araç kullanmaktan zorlanırken, yayalar da zor anlar yaşıyor.

Bazı mahallelerde devam eden su isale hattı yenileme çalışmaları nedeniyle yol ve kaldırımlardaki kilit parkelerin bozulduğunu, köstebek yuvasını andıran yol ve kaldırımlarda yürüyemediklerini, araç kullanmaktan zorlandıklarını söylediler.

Kış mevsiminin yağışlı geçmesinin ardından yollarda görülen bozulmalar ve çökmeler sürücüleri zor anlar yaşatıyor.  Su isale hattı yenileme çalışmalarıyla da bozulan yol ve kaldırımlarda yürümenin ve araç kullanmanın zor olduğunu belirten vatandaşlar “Bazı cadde ve sokaklarımız köstebek yuvasına dönmüş, her taraf çamur deryası. Bakım ve onarım yapılmadığından dolayı sokaklarda yürüyemiyoruz. Kırşehir merkezde olduğu gibi tüm mahalle ve sokaklarda öbek öbek çukurlar var. Sanki yol değil, köstebek yuvası.  Zaman zaman belediye ekipleri oluşan çukurlara toprak malzeme döküyor ama yağmur yağdıktan sonra aynı sorun devam ediyor. Bu çağda bu manzaralar Kırşehir’e hiç yakışmıyor. Bu konuda Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci’yi yolların durumunu görmeye ve gereğini yapmaya davet ediyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

 YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

İSMAİL KÜÇÜKBIÇAKCI

Dr sadık ahmet bulvarı 1,5 yıldır daha beter durumda. O caddeyi de gezip olumsuzlukları görmeniz dileği ile daha nice 39. yıllara

30.03.2015, 14:38

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .