Yol yapımlarına aralıksız devam ediliyor

Yol yapımlarına aralıksız devam ediliyor

02.08.2017

Başkan Bahçeci: “Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir”

Kırşehir Belediyesi şehir genelinde yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Altyapı çalışmaları tamamlanarak üst yapı çalışmalarına geçilen bölgelerde hummalı bir şekilde çalışmalar sürüyor.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’i çağdaş ve modern bir hale getiren estetik ve kent kimliğine uygun projeler kapsamında mahallelerde eş zamanlı olarak başlatılan düzenleme çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.
Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde yürütülmesi için denetlemelerde bulunuyor.
Belediye Başkanı Bahçeci, “Belediye olarak şehrin pek çok noktasında çalışmalar sürdürüyoruz, Bahçelievler Mahallesi ve Güzler Evcil hayvanlar Parkı ve Piknik alanında ve şehrimiz genelinde ihtiyaç olan mahallelerinde sert zemin çalışmalarımız, Organize Sanayi Bölgesi sıcak asfalt atımı, Nur Sultan Nazarbey Caddesinde asfalt yama tüm hızıyla devam ediyor. Belediye ekiplerimiz ayrıca, yol bakım ve onarım hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir” şeklinde konuştu.
İlimizde Belediye tarafından yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında asfalt ve beton yolların bozulan kısımlarının onarılması, stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması ve genişletilmesi çalışmaları yürüttüklerini kaydeden, Başkan Bahçeci, “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir” ifadesini kullandı.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .