Yol düzenleme çalışmaları sürüyor

Yol düzenleme çalışmaları sürüyor

02.11.2017

KIRŞEHİR’İN Mucur ilçesinde sıcak asfalt kaplama ve yol düzenleme çalışmalarının devam ettiği bildirildi. Şehrimizde yapılması öngörülen her türlü yatırımların ve şehrimiz ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında görüşmeler yaparak, eksiklikleri gideren Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, yakından ilgilendiği yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Kırşehir’in Mucur ilçesi Şatıroğlu Mahallesi ile Gümüşkümbet köyü yolunun BSK (Bitümlü Sıcak Karışım/Sıcak Asfalt) kaplama ve […]

KIRŞEHİR’İN Mucur ilçesinde sıcak asfalt kaplama ve yol düzenleme çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
Şehrimizde yapılması öngörülen her türlü yatırımların ve şehrimiz ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında görüşmeler yaparak, eksiklikleri gideren Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, yakından ilgilendiği yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.
Kırşehir’in Mucur ilçesi Şatıroğlu Mahallesi ile Gümüşkümbet köyü yolunun BSK (Bitümlü Sıcak Karışım/Sıcak Asfalt) kaplama ve yol düzenleme çalışmalarında sona yaklaşılıyor.
Milletvekili Mikail Arslan’ın yapılması için çaba sarf ettiği ve Kırşehir İl Özel İdaresi tarafından çalışmaları sürdürülen ve uzunluğu 10 km, alt yapı genişliği 9 m ve BSK genişliği 7,2 m yolun yapımı devam ederken, ayrıca yan yol ve ana yol geçişlerinde farklı çaplarda menfez amaçlı büz geçişi sağlandı.
Kasım ayı içerisinde bitirilmesi planlanan yolda yönlendirme ve işaret levhalarının yapımına başlanacağı bildirilirken, Mucur ilçesi Şatıroğlu Mahallesi ile Gümüşkümbet köyü yolunun devamında ise Dalakçı köyü ve Boztepe üzerinden veya Yeni Doğanlı köyü üzerinden Çiçekdağı’na bağlanması düşünülüyor.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .