YÖK Üyeleri Kırşehir’de

YÖK Üyeleri Kırşehir’de

29.09.2017

Kalite sürecinden geçen Ahi Evran Üniversitesi’nde YÖK Dış Değerlendirme ve Kalite Komisyon Üyeleri Toplantısı gerçekleşti. 27 Eylül 2017 tarihinde Yunus Emre Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya YÖK Dış Değerlendirme Takımı Başkanı Prof. Dr. Mesut Güner ve üyeler Prof. Dr. Gamze Çan, Prof. Dr. Fatma Karipcin, Prof. Dr. Mahmut İzciler, Vedat Erdoğan ile Ahi Evran Üniversitesi Rektörü […]

Kalite sürecinden geçen Ahi Evran Üniversitesi’nde YÖK Dış Değerlendirme ve Kalite Komisyon Üyeleri Toplantısı gerçekleşti.
27 Eylül 2017 tarihinde Yunus Emre Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya YÖK Dış Değerlendirme Takımı Başkanı Prof. Dr. Mesut Güner ve üyeler Prof. Dr. Gamze Çan, Prof. Dr. Fatma Karipcin, Prof. Dr. Mahmut İzciler, Vedat Erdoğan ile Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Rektör Yardımcısı ve Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Kurt, Kalite Koordinatör Yardımcıları, Prof. Dr. Ergin Kariptaş, Doç. Dr. Hüseyin Şimşek, Ekrem Öztürk ile akademik ve idari birimlerin kalite sorumluları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, dış değerlendirme öncesi ön gezi düzenleyen YÖK Dış Değerlendirme Takımı Başkanı ve üyelerine üniversitemize ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Kalite sürecinde Dış Değerlendirme aşamasına geldiklerini belirten Rektör Karakaya, YÖK Dış Değerlendirme Takımının üniversitemizin Kasım ayında yaşayacağı dış değerlendirme öncesi ön gezi düzenlediğini söyledi.
Süreç boyunca gelinen aşamalara da değinen Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversite olarak tüm birim çalışanlarının kalite süreci hakkında bilgi sahibi olduğunu belirtti.
Rektör Karakaya’nın konuşmasının ardından YÖK Dış Değerlendirme Takım Başkanı Prof. Dr. Mesut Güner söz alarak dış denetim öncesi üniversitemizi ziyareti hakkında bilgiler verdi.
Kalite sürecine katkı sağlamak amacıyla üniversitemizde olduklarını belirten Güner, 5 – 8 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleşecek dış denetim öncesi kalite raporlarını inceleyeceklerini söyledi.
YÖK Dış Değerlendirme Takım Başkanı Prof. Dr. Mesut Güner’in konuşmasının ardından Üniversitemiz Kalite Koordinatör Yardımcıları Ekrem Öztürk ve Doç. Dr. Hüseyin Şimşek; kalite süreci, kalite sürecinde gelinen aşamalar ve Ahi Evran Ü0niversitesi gelişim süreci ile akademik ve idari birimlerin şimdiki durumu hakkında bilgiler aktardı.
Toplantı, YÖK Dış Değerlendirme Takımı Başkanı ve üyelerinin süreç hakkında soruları cevaplamasının ardından sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .