Yıldızlar Futbol’da Yunus Emre Ortaokulu şampiyon

Yıldızlar Futbol’da Yunus Emre Ortaokulu şampiyon

03.03.2018

Okullar Arası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği Müsabakaları 2 Nolu Sahada oynanan final maçlarının ardından tamamlandı ve eski adı Vali Mithat Saylam olan Yunus Emre Ortaokulu şampiyon oldu. Okul Sporları faaliyet programında yer alan okullar arası yıldız erkekler futbol il birinciliği müsabakaları Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2 No’lu Sentetik Sahada oynanan final […]

Okullar Arası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği Müsabakaları 2 Nolu Sahada oynanan final maçlarının ardından tamamlandı ve eski adı Vali Mithat Saylam olan Yunus Emre Ortaokulu şampiyon oldu.
Okul Sporları faaliyet programında yer alan okullar arası yıldız erkekler futbol il birinciliği müsabakaları Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2 No’lu Sentetik Sahada oynanan final maçlarının ardından tamamlandı.
Günün ilk maçı olan üçüncülük dördüncülük maçında Atatürk Ortaokulu, Cumhuriyet Ortaokulu’nu her yarıda bulduğu gollerle 2-0 yenerek il üçüncüsü olurken, günün ikinci ve aynı zamanda Yıldız Erkekler Futbolda İl birincisinin belirleneceği final maçında Vali Mithat Saylam Ortaokulu (Yunus Emre Ortaokulu) Cacabey Ortaokulu’nu 2-0 ile geçerek Yıldız erkekler futbolda il şampiyonu oldu.
Müsabakaların sonunda dereceye Vali Mithat Saylam Ortaokulu birinci, Cacabey Ortaokulu ikinci, Atatürk Ortaokulu üçüncü ve Cumhuriyet ortaokulu dördüncü oldu.
Dereceye giren okullara kupa, madalya ve başarı belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Kerim Kocabıyık tarafından verildi.
Yunus Emre Ortaokulu Müdürü H. Salih Altıparmak futbol takımını oyuncularını ve beden eğitimi öğretmenlerini kutlayarak grup yarışmalarında Kırşehir’i en işi şekilde temsil edeceklerine inandığını söyledi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .