Yıldırım Türk’ten TSO’ya ziyaret

Yıldırım Türk’ten TSO’ya ziyaret

10.04.2015

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk ve MHP İl Başkanı Arif Ekici, Kırşehir ve Ticaret Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, ziyaretlerinden dolayı Yıldırım Türk’e teşekkür ederek, aday olarak çıktığı yolda başarılar diledi. Daha sonra konuşan Yıldırım Türk de Ticaret ve Sanayi […]

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk ve MHP İl Başkanı Arif Ekici, Kırşehir ve Ticaret Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, ziyaretlerinden dolayı Yıldırım Türk’e teşekkür ederek, aday olarak çıktığı yolda başarılar diledi.
Daha sonra konuşan Yıldırım Türk de Ticaret ve Sanayi Odalarının önemine değinerek son zamanlarda yapılan ve Kırşehir’e çok önemli katkı sağlayan başarılı çalışmalardan dolayı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu kutladığını bildirdi.
Yıldırım Türk, 7 Haziran seçimlerine Kırşehir’de en iyi şekilde hazırlanarak iki milletvekilini de kazanacaklarına inandığını belirterek, seçimlerin huzurlu bir ortamda geçmesi dileğinde bulundu.
MHP İl Başkanı Arif Ekici de seçim çalışmalarına başladıklarını ve hedeflerinin Kırşehir’de iki milletvekilini de kazanarak iktidara yürümek olduğunu söyledi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .