Yıldırım Türk, bunu hep yapıyor!

Yıldırım Türk, bunu hep yapıyor!

28.04.2015

MHP Kırşehir Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk, bir yandan seçim çalışmalarını yürütüyor, bir yandan da hasta kabulüne devam ediyor. Yıllardır Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak görev yaparken 7 Haziran seçimlerinde Kırşehir MHP’den milletvekili adayı olan Prof. Dr. Yıldırım, birinci sıradan milletvekili adayı olarak çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Otuz yıla […]

yıldırım bunu hep yapıyor copy

MHP Kırşehir Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk, bir yandan seçim çalışmalarını yürütüyor, bir yandan da hasta kabulüne devam ediyor.
Yıllardır Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak görev yaparken 7 Haziran seçimlerinde Kırşehir MHP’den milletvekili adayı olan Prof. Dr. Yıldırım, birinci sıradan milletvekili adayı olarak çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

mhp haber  (4) copy
Otuz yıla yakın bir süredir Kayseri’de görev yapan ve bütün hemşehrilerinin tedavileriyle yakından ilgilenen Prof. Dr. Yıldırım Türk, Kırşehir’de seçmenle buluşmaya devam ederken, bir yandan da hastaların tedavileriyle yakından ilgileniyor.

mhp haber  (5) copy
Yıldırım Türk, Kırşehir’deki hemşehrilerine her zaman elinden gelen hizmetleri ve katkıları sunmaya çalıştığını, bundan sonra da buna devam edeceğini belirterek “Kayseri’de 30 yıl kapımı ve günlümü bütün hemşehrilerime açık tuttum. Onların tedavilerini yaparken, dostluklar ve arkadaşlıklar kurdum. Onların teklif ve ısrarları ile milletvekili oldum. Ülkemizin ve Kırşehirimizin sorunlarına çözüm yolu bulmak için bu yola çıktım. Gittiğim, görüştüğüm her yerde hemşehrilerimizin büyük sevgi ve ilgisiyle karşılaşıyorum. Onlarım bu güvenini boşa çıkartmayacağıma inanıyorum” diye konuştu.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

YUCE ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN INSALLAH SECIMLER DEN 2- 0 GALIP CIKACAGIZ. KIRSEHIR DEN MHP’ IKTIDARINA IKI VEKIL GONDERECEGIZ.

30.04.2015, 7:17

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .