Yılbaşı gecesinde sahte içki operasyonu

Yılbaşı gecesinde sahte içki operasyonu

01.01.2019

Kırşehir’de polis ekiplerinin iki ikamete yaptıkları baskınlarda eğlence mekanlarına dağıtılmaya çalışıldığı ileri sürülen çok sayıda sahte içki ele geçirildi Kırşehir’de yılbaşı gecesinde alkollü mekanlara ve satış noktalarına dağıtılmaya çalışıldığı iddia edilen çok sayıda sahte içki ele geçirildi. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri iş yerlerine sahte içki sevkıyatı […]

Kırşehir’de polis ekiplerinin iki ikamete yaptıkları baskınlarda eğlence mekanlarına dağıtılmaya çalışıldığı ileri sürülen çok sayıda sahte içki ele geçirildi

Kırşehir’de yılbaşı gecesinde alkollü mekanlara ve satış noktalarına dağıtılmaya çalışıldığı iddia edilen çok sayıda sahte içki ele geçirildi.
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri iş yerlerine sahte içki sevkıyatı yapılacağı ihbarı üzerine harekete geçti.
Operasyonda iki adrese baskın yapan polis ekipleri krom ve plastik mini tanklar ile sahte şarap, rakı, viski imal edildiğini belirledi.
Aramalarda mini krom, plastik tanklar, alkollü içki imalatında kullanılan düzenek ve aparatların yanı sıra 39 şişe sahte içki ele geçirildi.
İkametlerde gözaltına alınan M.Ş, U.B ve Ü.B. emniyete götürüldü. KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .