“Yeni Türkiye’yi yine hep birlikte inşa edeceğiz”

“Yeni Türkiye’yi yine hep birlikte inşa edeceğiz”

22.05.2015

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Av. Salih Çetinkaya Sanayi esnafıyla buluştu:
“Yeni Türkiye’yi yine hep birlikte inşa edeceğiz”

 

salih çetinkaya sanayi  (2) copy

SEÇİM çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Av. Salih Çetinkaya Sanayi esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi ve yapacakları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
Dün Kılıçözü Sanayi Sitesi esnaflarını tek tek ziyaret eden Salih Çetinkaya burada yaptığı konuşmalarda AK Parti iktidarı döneminde yapılan hizmetleri anlattı ve tek başına iktidarın önemine dikkat çekti.
Salih Çetinkaya “Bugüne kadar koalisyon hükümetleri Türkiye’mizi hep geriye götürmüştür. 12 yıllık AK Parti iktidarında yapılan icraatlar ile bu güzelim ülkemiz çağ atladı. Bunu en iyi siz sanayi esnafı bilir. Yedek parça bulamıyordunuz. Şimdi açıyorsunuz interneti veriyorsunuz siparişi. Ertesi gün elinizde. Esnafımızı destekleyici hibeler, faizsiz krediler ile sizleri rahatlatmaya çalışıyoruz. Proje üretenlere daha çok destek veriliyor. Her zaman diyoruz. Birileri konuşur Ak Parti yapar. Bir ülkede istikrar varsa esnafında yüzü güler halkında. İstikrarın olmadığı yerde güzel işler beklemek olmaz. İşte AK Kadroların iktidarı döneminde Sanayicimizde bu kalkınmaya ve gelişmeye ortak olmuşlardır. Sizin koalisyon hükümetleri döneminde neler çektiğinizi çok iyi biliyoruz. Yine o eski günlere dönmek istemiyorsak, sanayi esnafımız 7 Haziran’da istikrardan yana olacak. İnşallah hep birlikte bu güzel ülkemizi ve Kırşehir’imizi sizinle daha ileriye götüreceğiz. Yeni Türkiye’yi yine hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.
Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayı Av. Salih Çetinkaya’nın Kılıçözü Sanayi Sitesi ziyaretinde ilginç bir de olay yaşandı.
Bir esnafın elini sıkmak isteyen Çetinkaya’ya ellerinin kirli olduğunu belirterek karşılık vermeyen esnafa; “Bu el sıkılmayacakta hangi el sıkılacak” diyen Çetinkaya “Biz bu eli sıkmayacağız da kimin elini sıkacağız. Bu ellerle çalışıp çoluğunun çocuğunun rızkını kazanacaksın ben de o elleri sıkmadan ziyaret yapacağım. Yok böyle bir şey. Bu el kirli değil bu el emeğin göstergesi. Ver kardeşim elini” diyerek sarılması takdir topladı.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .