Yeni TSO Başkanı Yılmaz’dan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

Yeni TSO Başkanı Yılmaz’dan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

05.12.2018

Kırşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı olmak için görevinden istifa eden Selahattin Ekicioğlu’ndan boşalan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na seçilen Mustafa Yılmaz başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Aydın ile Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve beraberindeki Yönetim […]

Kırşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı olmak için görevinden istifa eden Selahattin Ekicioğlu’ndan boşalan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na seçilen Mustafa Yılmaz başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Aydın ile Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve beraberindeki Yönetim Kurulu ve Genel Sekreteri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu TOBB İkiz Kuleler’deki makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz’a yeni dönemde başarılar diledi.
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz misafirperverliğinden dolayı TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ederek, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni dönemde yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .