Yeni lider “Çayağzıspor”

Yeni lider “Çayağzıspor”

10.03.2015

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 10.hafta maçları tamamlandı

7 TAKIMIN çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 10.hafta maçları tamamlandı. Zirve mücadelesi veren Evranspor, Mucurspor’a kaybederek liderlikten olurken, Çayazğıspor sahasında konuk ettiği Kamanspor’u yenerek liderliğe yükseldi.

Mucurspor ise Evranspor galibiyetinin ardından şampiyonluk şansını sürdürdü.
Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Yeşil Özbağspor’un maç yapmadan bay olarak geçtiği 10.haftada oynanan 4 karşılaşmada toplam 16 gol atıldı.
Şampiyonluğun en büyük adaylarından Çayağzıspor Bağbaşı Saha’sında konu ettiği güçlü rakibi Yeşil Kamanspor’u 1-1 devam eden maçta son 5 dakikada attığı 2 golle 3-1 mağlup ederek puanını 27 yaparak liderliğe yükseldi.
Kamanspor ise bu sezon ligdeki 3 mağlubiyetini alarak 21 puanda kalıp haftayı 4.sırada tamamladı.
Şampiyonluk mücadelesi veren Evranspor, deplasmanda karşılaştığı Mucurspor’a 2-1mağlup olarak zirve yolunda çok ağır bir yara alıp 24 puanda kalarak haftayı 2.sırada tamamlarken, Mucurspor ise aldığı bu galibiyetin ardından puanını 21 yaparak averajla haftayı 2.sırada tamamladı.

 

AMATÖR LİGİ 10.HAFTA PUAN DURMU VE DEĞERLENDİMESİ (2) copy
Haftanın bir diğer maçında ise şampiyonluk şansı kalmayan iki ekip Gölhisargücüspor ile Boztepe Malyaspor karşılaştı. Mücadeleden Gölhisargücüspor 4-3 galip ayrılarak puanını 10’a yükseltti.
Kırşehir 1.Amatör Küme’ye 11.haftada oynanacak olan 3 karşılaşmayla devam edilecek. Ligin 10.haftasında lider Çayağzıspor-Yeşil Özbağspor ile karşılaşırken, Evranspor-Yeşil Kamanspor, Gölhisargücüspor-Mucurspor’u konuk edecek.
Diğer yandan Boztepe Malyaspor, Ulupınarspor’un ligden çekilmesinin ardından haftayı 3-0 hükmen galip kapatacak.

Çayağzıspor-Yeşil Kamanspor, Mucurspor-Evranspor, Göhisargücüspor-Boztepe Malyaspor ile karşı karşıya gelirken, Yeşil Özbağspor ise haftayı 3-0 hükmen galip kapatacak.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .