Yazar Sinan Yağmur, öğrencilerle buluştu

Yazar Sinan Yağmur, öğrencilerle buluştu

19.02.2015

Kırşehirli hemşehrimiz Yazar Sinan Yağmur, öğrencilerle bir araya geldi…

KIRŞEHİR Lütfi İkiz İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü’nün daveti üzerine Kırşehir’e gelen hemşehrimiz Yazar Sinan Yağmur, öğrencilerle buluştu.

Kitapla okuru buluşturmanın yanı sıra pek çok kültürel etkinliğe de ev sahipliği yapan Lütfi İkiz İl Halk Kütüphanesi, zaman zaman sergiler açarken, masal okuma saatleri, video/slayt gösterimi, kütüphane oryantasyonu, konferans, panel, imza ve söyleşi günleri düzenliyor.
Kırşehir Lütfi İkiz İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü, kültürel etkinlikler kapsamında Kırşehirli Yazar Sinan Yağmur’u davet ederek, öğrencilerle buluşturdu.

SİNAN YAĞMUR SÖYLEŞİ.avi_snapshot_05.28_[2015.03.19_10.55.56] copy
17 Şubat Salı günü Lütfi İkiz İl Halk Kütüphanesi Yetişkin Okuma Salonu’nda gerçekleştirilen programda, Yazar Sinan Yağmur, Güzel Sanatlar Lisesi ile Kırşehir Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.
Yazar Sinan Yağmur’un, öğrencilerin sorularını yanıtladığı programda, Sinan Yağmur’un Lütfi İkiz İl Halk Kütüphanesi’nde bulunan eserleri de sergilenerek, okurlarla buluşturuldu.
Programda Kırşehir Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Eyüp Temur ile Lütfi İkiz İl Halk Kütüphanesi Müdiresi Şehnaz Taş da hazır bulundu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .