“Yaşar Bahçeci gibi bir Başkana sahip olduğumuz için şanslıyız”

“Yaşar Bahçeci gibi bir Başkana sahip olduğumuz için şanslıyız”

17.12.2018

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli: “Yaşar Bahçeci gibi bir Başkana sahip olduğumuz için şanslıyız” AK Parti milletvekili Mustafa Kendirli, 3. kez Kırşehir’de Belediye’ye aday gösterilen Yaşar Bahçeci’nin 10 yıllık görev süresi içinde yaptığı hizmetlerle bütün Kırşehir halkının gönlünde haklı bir yer edindiğini ifade ederek, “Kırşehir olarak Yaşar Bahçeci gibi bir Belediye Başkanına sahip olduğumuz […]

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli:

“Yaşar Bahçeci gibi bir Başkana sahip olduğumuz için şanslıyız”

AK Parti milletvekili Mustafa Kendirli, 3. kez Kırşehir’de Belediye’ye aday gösterilen Yaşar Bahçeci’nin 10 yıllık görev süresi içinde yaptığı hizmetlerle bütün Kırşehir halkının gönlünde haklı bir yer edindiğini ifade ederek, “Kırşehir olarak Yaşar Bahçeci gibi bir Belediye Başkanına sahip olduğumuz için şanslıyız” dedi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin 10 yıllık görev süresi içinde kimsenin cesaret edemediği başta altyapı olmak üzere pek çok önemli projelere imza attığına dikkati çeken Milletvekili Mustafa Kendirli, 31 Mart seçimlerinde Kırşehir halkının oylarıyla üçüncü kez Belediye Başkanı seçilmesi halinde Kırşehir’in Türkiye’nin en modern ve parmakla gösterilen iller arasına gireceğine inandığını ifade etti.
Başkan Bahçeci’nin Kırşehir’de gerçekleştirdiği güzel projelere Türkiye’de diğer il belediye başkanlarına örnek gösterdiğini vurgu yapan Milletvekili Kendirli, şunları söyledi:
“2009 yılında Kırşehir belediye Başkanı seçilen ve 10 yıldır Kırşehir’e hizmet etmek için gecesini gündüzüne katan ve başarılı çalışmalarıyla Kırşehir halkının gönlünde müstesna bir yer edinmiş olan sayın Yaşar Bahçeci 3. kez Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile aday gösterilmiştir. Ben ve bütün Kırşehirli hemşehrilerim kendisinden daha çok hizmetler bekliyoruz. Ben İnanıyorum ki; bundan sonraki süreçte de tecrübesi ve becerisini Kırşehir’e hak ettiği güzellikleri daha fazla sağlayacak hizmetlere yansıtacaktır. Kırşehir milletvekili ve bu toprakların bir evladı olarak böylesine başarılı ve tüm Türkiye’ye örnek olmuş bir Belediye Başkanına sahip olduğumuz için Kırşehir olarak ne kadar şanslı olduğumuzu da belirtmek istiyorum. Göreve geldiği günden günümüze kadar ilimizin karşılaştığı güçlüklerin üstesinden başarıyla gelen bir siyasi bilgi ve yeteneği olan değişim, kalite ve fark oluşturan yönetim anlayışı ile 10 yılda Kırşehir’in çehresi değiştiren Yaşar Başkanımızla gurur duyuyoruz. Her daim vatandaşın yanında ve en ufak sorunu bile çözebilmek için bütün imkanlarını kullanan Başkan, sadece rutin belediye hizmetleri de yapmıyor. Kırşehir de çok sayıda sosyal ve kültürel projelerde yaptı yapmaya da devam ediyor. Hemşehrimiz de Kırşehir’in gelişmesinden ve belediyenin çalışmalarından vatandaşlarımız çok memnunlar ve büyük mutluluk duyuyorlar. İnşallah 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimlerde kadirşinas Kırşehirli hemşehrilerim kendisini üçüncü kez Kırşehir Belediye Başkanı seçecek ve Kırşehir onunla birlikte daha modern ve daha güzel bir kent haline gelecektir. Ben bu konuda hemşehrilerime inanıyor ve güveniyorum. Yaşar Başkanımıza üçüncü dönem adaylığının hayırlı uğurlu olmasını diliyor, üçüncü kez Kırşehir Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .