YAŞAR BAHÇECİ: “BAŞARIDA İSTİKRAR ÇOK ÖNEMLİDİR”

YAŞAR BAHÇECİ: “BAŞARIDA İSTİKRAR ÇOK ÖNEMLİDİR”

12.02.2015

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, TEOG sınavı birincilerine hediye verdi… KIRŞEHİR Belediyesi Başkanı Yaşar Bahçeci, Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında il birincisi olan 14 öğrenciye hediye verdi. Cacabey Ortaokulu’ndan Kadir Maraş ve Korhan Kemal Kaya, Prof. Dr. Erol Güngör Ortaokulu’ndan Seher Gönen; Cumhuriyet Ortaokulu’ndan Enis Melih Özkan, Toprak Şahin, Osman Batuhan Kaplan, Nevin Başak […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, TEOG sınavı birincilerine hediye verdi…
KIRŞEHİR Belediyesi Başkanı Yaşar Bahçeci, Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında il birincisi olan 14 öğrenciye hediye verdi.

Cacabey Ortaokulu’ndan Kadir Maraş ve Korhan Kemal Kaya, Prof. Dr. Erol Güngör Ortaokulu’ndan Seher Gönen; Cumhuriyet Ortaokulu’ndan Enis Melih Özkan, Toprak Şahin, Osman Batuhan Kaplan, Nevin Başak Beyhan, İsmet Eren Sarı; Sırrı Kardeş Ortaokulu’ndan İbrahim Karakaya; Vali Mithat Saylam Ortaokulu’ndan Tarık Küçük, Sevgi Sevda Dağıştan, Eylül Sıla Zeren; Kaman Ortaokulu’ndan Hasan Yılmaz ve Şehit Öğretmen H. Aydemir Hürriyet Ortaokulu’ndan Fatma Durmuş, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı birinci aşama TEOG sınavında birinci oldu.
Kırşehir’in en iddialı olduğu alan eğitim olduğunun altını çizen Başkan Bahçeci, “İddiamızda inşallah sizlerle devam edecek. İkinci dönemde de başarılar diliyorum. Tabi ki başarıda istikrar çok önemlidir. Bir sınavda başarılı olmak yetmiyor. Bu başarıyı sürdürmek daha önemli. Sizler ne kadar başarılı olursanız bu ülke o kadar gelişecek 14 öğrencimiz tam puan almış inşallah bu sayı seneye daha da artacak. Siz bir ölçü koyacaksınız ki eğitimde daha ileriye taşımak için gayret edebilelim. Sizleri çok tebrik ediyorum. Bu başarılara sizler ve öğretmenlerimiz sayesinde devam edeceğiz” dedi.
Öğrencilere başarılarının devam etmesi temennisinde bulunan Başkan Bahçeci, öğrencilere hediyelerini takdim etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .