“Yarım kalan projelerimizi tamamlamak istiyorum”

“Yarım kalan projelerimizi tamamlamak istiyorum”

07.03.2015

AK Parti Milletvekili aday adayı Mikâil Arslan:
“Yarım kalan projelerimizi tamamlamak istiyorum”

AK Parti’den iki dönem Kırşehir Milletvekilliği yapan ve 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’den yine Kırşehir Milletvekili aday adayı olan Mikâil Arslan, Kırşehir’de yarım kalan projelerimizi tamamlayarak Kırşehir’i gelişen iller arasına dahil etmek istediğini söyledi.

Cumartesi günü gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek neden milletvekili aday adayı olduğunu anlatan Mikâil Arslan, “Kırşehir’i iki dönem milletvekili olarak temsil ettim. Bu görev sürem içinde yaptıklarımı bütün hemşehrilerim çok iyi biliyor. Kırşehirli hemşehrilerimin yoğun istekleri ve ısrarları ile yeniden aday oldum. Benim başlattığım projelerin bir kısmı bitirildi, bir kısmı askıda kaldı. Bunları tamamlamak ve yeni projelerimizi hayata geçirmek için yola çıktık. Allah nasip ederde adaylığımız netleşirse Kırşehir’de unutulan, yarım bırakılan tüm projelerimizi tamamlayacağım” dedi.

mikail arslan ziyaret  (1) copy
Kırşehir’in elindeki imkanları değerlendirip yeni projeler üretmesi gerektiğini ve bunları bakanlıklarda takip etmesinin önemli olduğuna dikkati çeken Mikâil Arslan “Biz görev süremiz içinde hazırladığımız tüm projelerin sıkı takipçisi olduk. Yeni projeler hazırladık. Ancak bizlere bir kez daha imkan verilmediği için bu projelerimiz üzülerek söylüyorum ki takipsizlikten, ilgisizlikten hayata geçirilemedi” diye konuştu.
Kırşehir ve ilçelerinde bir çok projenin yarım bırakılmasından da üzüntü duyduğunu ifade eden Mikâil Arslan “Kırşehir çevre yoluna da Kaman Çevre yoluna da bir türlü başlanamadı. Oysa biz her şeyi tamamlamıştık. Kırşehir-Kaman, Mucur-Hacıbektaş yollarını Kaman-Bala-Ankara yolunu duble yol haline getirmiş ve hizmete açmıştık. Kırşehir-Aksaray arasındaki yolu iyileştirmiş, Kırşehir bölümünü tamamlamıştık. Ancak Kırşehir-Aksaray arasındaki yolun Aksaray bölümü nedense tamamlanmadı. İnşallah bu yarım hizmetleri tamamlamak bizlere nasip olursa, hemşehrilerimin güven ve destekleriyle bu projelerimi mutlaka tamamlayacağız” dedi.
Kırşehir’in bir çok sorunu bulunduğunu hatırlatan Mikail Arslan, en büyük sorunlarının da Kırşehir’in eski ilçelerinin yeniden Kırşehir’e bağlanması olduğunu söyledi.
Kozaklı ve Hacıbektaş’ın yeniden Kırşehir’e bağlanması gerektiğini ifade eden Mikâil Arslan, kendisinin başlattığı ve tamamlanan Sıdıklı-Sarıyahşi Köprüsü’nün bitirilmesi ile Sarıyahşi ve Evren ilçelerinin de mutlaka Kırşehir’e bağlanması gerektiğini, bunun için de girişim başlatmaları gerektiğini sözlerine ekledi.YORUMLAR

Toplam 5 yorum bulunmaktadır.

durmuş can

Mikail Arslan kırşehire hizmet için inşallah milletvekili adayı olur.

07.03.2015, 15:24
Erol

Bir Kırşehir’i olarak oyumuzda duamızda seninle vekilim

08.03.2015, 20:13
ÇÖL ASLANI RECO

TABİ Kİ SENLE ÇALIŞMA BİZLERE ONUR VERİR…..SEN DÜRÜST,SAYGILI,KALİTELİ VE AYNI ZAMANDA İŞİNİN EHLİ BİR İNSANSIN…KIRŞEHİR TÜM BU YATIRIMLARI SENLE ALDI,FARKINDAYIZ….

09.03.2015, 10:31
sultanhanı68

aksarayın sarıyahşiden 44 kat buyuk ksabaları var bize sarıyahşinin bizim sarıyahşiye hiç bi iyiliğimiz dokunmaz su dakkadan sona allah carsınızı bazar etsin

09.11.2015, 20:34
aksaray68

sarıyahşi ağaçören ve ortaköy nezaman kırşehire bağlıydı_? varmı resmi belgeniz.eskil ilçemiz kadar ekonominiz var aslı astarı ne sanıyorsunuz kendinizi_?

09.11.2015, 20:36

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .