Yardım Sevenler Derneği 91 yaşında

Yardım Sevenler Derneği 91 yaşında

19.02.2019

Vali Akın, dernek başkanı ve yöneticilerini çalışmalarından dolayı kutladı Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, 91. Kuruluş Yıldönümleri sebebiyle Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler. Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, ilimizde önemli ve faydalı faaliyetlerde bulunan Yardım Sevenler Derneği’nin 91. yılını kutladığını söyledi. Yardım Sevenler Derneği’nin kurulduğu günden beri örnek olacak önemli […]

Vali Akın, dernek başkanı ve yöneticilerini çalışmalarından dolayı kutladı

Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, 91. Kuruluş Yıldönümleri sebebiyle Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler.
Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, ilimizde önemli ve faydalı faaliyetlerde bulunan Yardım Sevenler Derneği’nin 91. yılını kutladığını söyledi.
Yardım Sevenler Derneği’nin kurulduğu günden beri örnek olacak önemli faaliyetler yürüttüğünü belirten Vali İbrahim Akın, “Bu yıl 91. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şubesi, itinalı çalışmalarıyla güzel işler yapmaktadır. Dernek, ilimizin hem kültürel değerlerinin yanı sıra yöresel tatlarının tanıtılmasında da önemli bir rol oynuyor. Dernek üyeleri, bu sene 31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleştiren 23. EMITT fuarında da yerlerini alarak şehrimizin en iyi şekilde tanıtılması için emek sarf ettiler. Bizler de ilimizde sivil toplum kuruluşları ile daima uyum içerisinde olmaya gayret ediyoruz. Yardım Sevenler Derneğine de gereken desteği vermekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle derneğin başarılarının devamını diliyor ve 91. Yıldönümlerini kutluyorum.” dedi.
Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şubesi Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette, yönetim kurulu üyeleri kendilerine verdiği desteklerden dolayı Vali İbrahim Akın’a teşekkür ettiler.
Ziyaret, Vali Akın ve Yardım Sevenler Derneği üyeleri arasında yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .