Yardım Meleklerinden aşure ikramı

Yardım Meleklerinden aşure ikramı

14.10.2017

Dündar Termal Villa Otel sahibi Kırşehirli hemşehrimiz Tevfik Dündar’ın desteğiyle 600 kişiye aşure ikram edildi…

KIRŞEHİR’İN Yardım Melekleri, hayırseverlerin desteğiyle şehrimizde yaptıkları yardım faaliyetlerine devam ediyor.
Ülke genelinde 89 yıldır, ilimizde ise 52 yıldır faaliyet gösteren Kırşehir Yardım Sevenler Derneği, Afyonkarahisar’da bulunan Dündar Termal Villa Otel sahibi Kırşehirli hemşehrimiz Tevfik Dündar’ın desteğiyle Kırşehirlilere aşure ikramında bulundu.
Tevfik Dündar, merhum anne ve babası Ferit ve Fatma Dündar hayrına Kırşehirli Yardım Melekleri aracılığıyla aşure ikramında bulundu.
600 kişiye ikram edilen aşure, Aksaray’dan Kırşehir’e gezmeye gelen 50 kişilik gazi grubuna da ikram edildi.
Dernek Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu, masrafları hemşehrimiz Tevfik Dündar tarafından karşılanan aşure ikramından memnun olan Kırşehirliler ve Yardım Melekleri, bu şekilde duyarlı davranışların Kırşehirli hemşehrilerimize örnek olmasını isterken, öğrencilere burs noktasında da destek olunması çağrısında bulundu.
BU ARADA ülke genelinde 89 yıldır, ilimizde ise 52 yıldır faaliyet gösteren Kırşehir Yardım Sevenler Derneği, 70 öğrenciye burs veriyor.
Yaptıkları çalışmalar ve faaliyetlerle Kırşehirlilerin takdirini kazanan Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu, “Yardım Sevenler Derneğimiz gönüllü üyelerimizin gayretleri ile elde edilen gelirleri, başta eğitim yardımı olmak üzere muhtaç insanlarımıza ulaştırıyoruz. İl yöneticilerimiz gibi hayırsever hemşerilerimiz faaliyetlerimizde bizlere her zaman destek oluyorlar. Yaptığımız faaliyetlerle daha fazla ihtiyaç sahibi kişiye ulaşmayı istiyoruz. Hemşehrimiz Tevfik Dündar’a verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Bu tür duyarlı davranışların hayırsever hemşehrilerimize örnek olmasını bekliyoruz” açıklamasında bulundu.
Başkan Nurten Büyüksaraçoğlu ile başta İsmet Sevinç Karagüllü, Nejla Üçgül olmak üzere dernek Yönetim Kurulu üyeleri Kırşehir’i her platformda temsil ederken, gönüllü yaptıkları faaliyetlerle öğrencilere burs sağlamanın yanı sıra hayırseverlerin desteğiyle ihtiyaç sahibi ailelere de yardımlar yapıyor.
Kadın Emek Pazarı’nda 600 kişiye aşure ikramında bulunan Yardım Melekleri, sac böreği, mantı, çığırtma ve kurutmalık ürünlerin satışıyla öğrencilere burs sağlıyor.
(HABER: GÜLNAZ CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .