“YAPTIĞIMIZ PROJELERLE SADECE KIRŞEHİR’E DEĞİL, BÖLGEYE DE HİZMET EDECEĞİZ”

“YAPTIĞIMIZ PROJELERLE SADECE KIRŞEHİR’E DEĞİL, BÖLGEYE DE HİZMET EDECEĞİZ”

28.02.2019

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu ART TV’de konuştu: “YAPTIĞIMIZ PROJELERLE SADECE KIRŞEHİR’E DEĞİL, BÖLGEYE DE HİZMET EDECEĞİZ” Ekicioğlu: “Bizden sonra gelecek olan kuşaklara anlatacak bir hikâyemiz de olacak!” Çevre il ve ilçelerden CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu’na destek ziyaretleri yapılıyor. CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu kendilerine destek amacıyla gelen […]

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu ART TV’de konuştu:

“YAPTIĞIMIZ PROJELERLE SADECE KIRŞEHİR’E DEĞİL, BÖLGEYE DE HİZMET EDECEĞİZ”

Ekicioğlu: “Bizden sonra gelecek olan kuşaklara anlatacak bir hikâyemiz de olacak!”

Çevre il ve ilçelerden CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu’na destek ziyaretleri yapılıyor.
CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu kendilerine destek amacıyla gelen vatandaşlarla da kucaklaşırken yaptıkları çalışmalarla ilgili ART TV’ye demeç verdi. Ekicioğlu, açıklamasında şunları ifade etti:
“Çevre illerden gelerek bizlere destek sunan vatandaşlarımıza saygılarımı sunuyorum. Şimdiden bizi Belediye Başkanı olarak görüp ilan etmeleri de bu sorumluluğumuzu arttırıyor. Bugün Ortaköy ve Irmak Bucağından birçok hemşerimiz bizlere desteklerini sunmak için ilimize geldiler. Bizlere sundukları destek ve güveni hiçbir zaman boşa çıkartmayacağım.
“Yunus Emre’nin, Ahi Evran-ı Veli’nin, Âşık Paşa’nın, Cacabey’in, Neşet Ertaş’ın memleketinde dürüstlük ekseninde bir araya gelen insanlar olarak umudu beraber ekeceğiz ve Kırşehir’imizi yaşanabilir bir kent haline birlikte getireceğiz. Sosyal, kültürel ve ekonomik alanda Kırşehir’e önemli getirileri olan projeleri hayata geçireceğiz. Sadece Kırşehir’de değil, bölgede de artık insanlara dokunuyoruz ve geri dönüşler alıyoruz. Millet İttifakının adayları İç Anadolu Bölgesi’nde önemli bir sorumluluk yüklenmiş durumda ve biz de yerel yönetimlerde asli görevlerimizle birlikte üretime yönelik projeleri de hayata geçireceğiz.
“Üretimden düşmüş bir ülkeyi geri ayağa kaldırmak, sanayide, tarımda, hizmet sektöründe bilgi ve teknoloji üretebilir konuma gelmemiz gerekiyor. O nedenle de Kırşehir için hazırladığımız projelerin tamamı üretime ve istihdama yönelik projeler. Yaptığımız projelerle sadece Kırşehir’e değil, bölgeye de hizmet edeceğiz. Bize yüklenen sorunluluğun bilincindeyiz ve halkımız için halkla birlikte var gücümüzle çalışacağız.
“CHP genel Merkezi ve İyi Parti Genel Merkezi de bize yükledikleri görevin arkasında durarak bizlere destek vermektedir. Bizler de bu destek ve görevi layıkıyla yerine getireceğiz. Bizlere yüklenen sorumluluktan dolayı ayrıca onur duyuyoruz çünkü bizden sonra gelecek olan kuşaklara anlatacak bir hikâyemiz de olacak. Amacımız Kırşehir’imiz ve ülkemiz için kalıcı eserler bırakmaktır. Bu nedenle bizlere destek sunan tüm hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum.
Anadolu’da artık değişimin zamanı gelmiştir. Bölgenin sorumluluğunu bizlere ve Kırşehir’e verdikleri için de bu değişimi Kırşehir’den başlatmanın kararlılığı içindeyiz. Bölge illerimizi de Millet İttifakı olarak kazanmak için saha çalışmalarımız aralıksız sürüyor ve vatandaşla buluşuyoruz. Şu unutulmamalıdır ki millet olmadan bu değişim gerçekleşmez, o nedenle hep birlikte çalışacak birlikte üretecek ve birlikte yöneteceğiz. 31 Mart’a artık sayılı günler kala hepimiz daha da çok çalışacağız, Mart’ın sonu Bahadır!” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .