“Yapılanları millet unutmaz”

“Yapılanları millet unutmaz”

14.10.2017

Altyapı çalışmalarının meşakkatli, ancak kalıcı bir hizmet olduğunu belirten Harun Karaca, Bahçeci’ye tebrik etti…

“Yapılanları millet unutmaz”

KIRŞEHİR’DE 1,5 yılı aşkındır devam eden altyapı çalışmalarından dolayı Kırşehirlilerin ağır eleştirilerine maruz kalan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi tebrik eden Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karaca, altyapı çalışmalarının zorluğuna dikkat çekti.
AK Parti’nin Merkez İlçe Kongresi için Kırşehir’e gelen AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karaca ve Bölge Koordinatörü Fahrettin Poyraz, Kırşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
AK Parti Merkez İlçe kongresi için Kırşehir’e gelen AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Kırşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Harun Karaca ve Fahrettin Poyraz, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Başkan Bahçeci, Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karaca ve Fahrettin Poyraz’a sekiz buçuk yılda Kırşehir’e yaptığı hizmetleri anlatırken, hayata geçen projeler hakkında bilgiler verdi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Başkan Yardımcımızı Kırşehir’de ağırlamaktan onur duyuyoruz. Kırşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek; şehrimizi daha refah, modern ve yaşanabilir bir hale getirmek için çalışıyoruz. Rutin hizmetlerin yanı sıra kentin kronikleşen sorunlarını da dev projelerimizle çözmeyi amaçladık” dedi.
AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Harun Karaca, “Kongre dönemlerine girdik, yoğun bir dönem yaşıyoruz. 2019’a AK Partimizi en iyi şekilde hazırlamak için gayret ve mücadele ediyoruz. Ben belediyecilik tecrübem var. Başkanımızın sunumlarında yaptığının ne kadar zahmetli bir iş olduğunu biliyorum. Başkanımızın anlattığı sunumlardaki hizmetler bundan 23 yıl önce bu hizmetler İstanbul’da dahi yoktu. Başkanıma emeğinden dolayı teşekkür ediyorum. Belediyecilikte altyapı işi çok zordur. Bir şehirde altyapıya girerseniz dayak yemeye hazır olmanız lazım. Altyapı kalıcı bir hizmettir. Altyapının tamamını bitirmek kaydıyla doğru yaparsanız ve hepsini yaparsanız kalıcı olur. Yapılanları da millet unutmaz” şeklinde konuştu.
Fahrettin Poyraz da, Başkan Bahçeci’ye Kırşehir’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Harun Karaca ve Bölge Koordinatörü Fahrettin Poyraz yöresel hediyeler takdim etti.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .