“Yapacağımız ve yaptıracağımız yatırımlarla Kırşehir’de işsizliği ortadan kaldıracağım”

“Yapacağımız ve yaptıracağımız yatırımlarla Kırşehir’de işsizliği ortadan kaldıracağım”

28.02.2015

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Türk:
“Yapacağımız ve yaptıracağımız yatırımlarla Kırşehir’de işsizliği ortadan kaldıracağım”

Türkiye de ilk yerli sermayeli yazılım firmasını kuran ve bu güne kadar 35’in üzerinde kamu kurumunun ihtiyaç duyduğu yazılımları geliştirerek hizmete sunan ve aslen Dulkadirli olan hemşehrimiz Muzaffer Türk, 7 Haziran seçimlerinde Kırşehir’de AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu.

1973 yılında Kırşehir de doğan, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olarak 1998 yılında ticari hayata atılan Muzaffer Tür, telekomünikasyon sistemleri ve bankacılık altyapı sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesi işine girdi ve hatırı sayılır hizmetler yaptı.
Halen altı adet kuruluşu ve iki ortağıyla birlikte, Yazılım Geliştirme, Çağrı Merkezi ve Rehberlik Hizmetleri, İnsan Kaynakları Hizmeti alanında faaliyet gösteren Muzaffer Türk, “Cumhuriyetimizin 100. yılında ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine gelmesinin bilişim ve teknoloji ile olacağına inanarak bu yolda bizzat yönettiğim projeler ile ülkemizin haberleşme yatırımı yapılamayan illerinde yeni teknolojiler ile ses ve internet hizmetlerinin en ücra köşelere yaygınlaştırılmasına önemli katkılarda bulundum. Ayrıca Türkiye de ve Dünyada tanınmış hocalarımızla birlikte Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezlerinde Savunma Sanayine yönelik ürünler geliştirdim, geliştirdiğimiz bu ürünler sayesinde Savunma Sanayinin hatırı sayılır alanlarında yurt dışına olan bağımlılığımızdan kurtulacağımız gibi Savunma Sanayi ihracatımızın da arttırılması sağlanacaktır. Enerji alanında yaptığımız çalışmalar sayesinde çok yakın bir tarihte çok az yatırım ve çok düşük maliyetlerle elektrik enerjisi ürütebilecek yeni teknolojilere sahip olacağız” dedi.

DSC_0008 copy
Ekonomi Kulübü’nde de Grup Başkan Vekili olarak görev yapan Muzaffer Türk
1 Ego Genel Müdürlüğü Bilgi Sistemi Projesi, Tügsaş Bilgi Sistemi Projesi, HSV Kayseri Doğal Gaz Projesi (Türkiyenin ilk yeni abone bilgi sistemi yazılımı), Samsun Doğal Gaz Bilgi Sistemi, İller Bankası Bilgi Sistemi Projesi ( Bankacılık yazılımı dahil tüm genel müdürlük ve 16 ilde kullanılan bilgi sistemi yazılımıdır ve merkezi bütçenin belediyelere ödemeleri buradan yapılmaktadır.), Başbakanlık Basımevi Bilgi Sistemi Projesi, BOTAŞ EMP Projesi ( 64 Modülden oluşan Türkiye’nin en büyük EMP yazılım projesidir.), MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı EDYS Projesi, İŞKUR EDYS Projesi, Türk Telekom EDYS Projesi, TCDD EDYS Projesi, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Bilgi Sistemi (60,623 Km karayolu 601 adet trafik birimi 739 adet trafik denetim alanını kapsanan bir projedir.), Türk Telekom Genel Müdürlüğü 118 Projesi CBS uygulamaları projesi, Maden İşleri Genel Müdürlüğü CBS uygulaması ( Türkiye’nin tüm maden haritası çıkarılmıştır.) Mezarlık Bilgi Sistemi Projesi, Kırgaz, Samgaz, Çinigaz, Selçukgaz, Kargaz, Kayserigaz Abone Yönetim Sistemi Projesi, Türk Telekom WIMAS Projesi, Türk Telekom Fiber kent projesi, çeşitli kurumlarda dijital arşiv projeleri, Vakıflar Bankası WAN ( geniş alan ağı network) Projesi, İş Bankası WAN Projesi, Kredi Kartları Merkezi WAN Projesi, TCMB Swift Network ’unun kurulması, tüm bankaların Swift Netwok’unun kurulması ve desteklerinin verilmesi, Türk Telekom X.25 Netwok’unun kurulması, Türk Telekom Wifi Network’unun oluşturulması, Aselsan X.25 Paket Kripto ürünü çalışmalarında X.25 danışmanlığının verilmesi, Aselsan TASMUS (Mobil askeri Telekom uygulaması.) tüm bankaların Kredi Kartı Güvenliğini sağlayan Host Security Module Cihazlarının kurulması ve işletilmesi işlerini yaptırdı.
Callart Çağrı Merkezi ve Rehberlik Ltd Şti. ile arama yapma ve çağrı karşılama,
Docuart Bilgisayar Ltd. Şti ile yazılım geliştirme, Artbil Bilgisayar Ltd. Şti. ile insan kaynakları hizmeti verilmesi çalışmalarını da sürdüren Muzaffer Türk, “Türkiye’de sayılı ve önde gelen firmaların sahibi ve ortağı olarak Kırşehir’e ve hemşehrilerime daha iyi hizmet vermek için AK Parti’den milletvekili aday adayı oldum. Allah nasip eder aday gösteril ve seçilirsem Kırşehir’e yapacağımız, yaptıracağımız hizmetlerle en önemli hedefim işsizliği ortadan kaldırmaktır” dedi.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

HERKES BUYUK VAADLER DE BULUNUYOR AMA GERCEKLER ORTADA AKP HUKUMETI DONEMINDE HERHANGI BIR YATIRIM YAPILMADIGI VE FABRIKA ACILMADIGI ICIN
KIRSEHIR GOC VEREN BIR SEHIR KONUMUNA GELDI. 12 YIL AKLINIZ NEREDEYDI? DIYE SORARLAR VEKIL ADAYINA.

01.03.2015, 4:12

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .