Yalnız yaşayan hasta kadın tedavi altına alındı

Yalnız yaşayan hasta kadın tedavi altına alındı

20.02.2015

KIRŞEHİR (AA) – Kaman ilçesinde hasta olan ve yalnız yaşayan Hatice Baş, tedavi altına alındı. İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ekipleri, ilçeye bağlı Çağırkan köyünde yalnız yaşanan 83 yaşındaki Hatice Baş’a gıda yardımı götürdü. Çeşitli sağlık sorunları bulunan Baş’ın soba yakamadığı için soğukta kaldığını fark eden görevliler, durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Baş, ambulansla kaldırıldığı […]

KIRŞEHİR (AA) – Kaman ilçesinde hasta olan ve yalnız yaşayan Hatice Baş, tedavi altına alındı.

İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ekipleri, ilçeye bağlı Çağırkan köyünde yalnız yaşanan 83 yaşındaki Hatice Baş’a gıda yardımı götürdü.
Çeşitli sağlık sorunları bulunan Baş’ın soba yakamadığı için soğukta kaldığını fark eden görevliler, durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Baş, ambulansla kaldırıldığı Kaman Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
Kaymakam Hakan Şen, Baş’ı hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Başhekim Kamil Özdemir’den Hatice Baş’ın sağlık durumuna ilişkin bilgi alan Şen, Baş’ın ihtiyaçlarının giderileceğini söyledi.
Kaman ilçesinde hasta olan ve yalnız yaşayan Hatice Baş, tedavi altına alındı. Kaymakam Hakan Şen, Baş’ı hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .