Yabanlıspor sezonu açtı

Yabanlıspor sezonu açtı

14.09.2017

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme futbol Ligin yeni takımlarından Yabanlıspor 2017-2018 futbol sezonuna merhaba dedi. Sarı-siyahlılar, yeni sezonun ilk antrenmanını Salı günü 2 No’lu Sentetik Saha’da akşam yaptı. Futbolcu ve takım sorumlusu Ertuğrul Şimşek yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleri ile başlarken, 5’e 2 çalışmasıyla devam etti. Sarı-siyahlılar, sezonun ilk antrenmanı çift kale maç yaparak sona erdirdi. Yabanlıspor, […]

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme futbol Ligin yeni takımlarından Yabanlıspor 2017-2018 futbol sezonuna merhaba dedi.
Sarı-siyahlılar, yeni sezonun ilk antrenmanını Salı günü 2 No’lu Sentetik Saha’da akşam yaptı.
Futbolcu ve takım sorumlusu Ertuğrul Şimşek yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleri ile başlarken, 5’e 2 çalışmasıyla devam etti. Sarı-siyahlılar, sezonun ilk antrenmanı çift kale maç yaparak sona erdirdi.
Yabanlıspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarına her gün akşam 18.00’te 2 No’lu Sentetik Saha’da devam edecek.
Kırşehir 1.Amatör Küme’de ilk defa bu sezon boy gösterecek olan Yabanlıspor’da Futbolcu ve takım sorumlusu Ertuğrul Şimşek, yeni sezon takımlara hayırlı olsun dedi.
Lig için gerekli transferleri yaptıklarını ve yeni transferler için de çalışmaların devam ettiğini vurgulayan Şimşek, “İnşallah güzel futbol oynayarak güzel şeylere imza atarız. Bütün amacımız bu” dedi.
Futbolcu ve takım sorumlusu Ertuğrul Şimşek, şu ana kadar takımı sil baştan kurmaya çalıştıklarını bildirerek, “Birkaç oyuncu eksiğimiz daha var. Bu eksikler üzerinde görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Hazırlık maçları yaparak bu eksiklerimizi kapatmaya çalışacağız. Çok genç ve çok koşan bir takım olacağız. Futbolcuların çalışma tempolarından ve birbirleriyle olan arkadaşlıklarından çok memnunum” ifadesini kullandı.
Şuan için lig öncesi kampımız yüksek tempoda geçtiğini ve daha çok dayanıklılık ile kuvvet çalışmaları yaptıklarını dile getiren Sarı-siyahlı teknik sorumlu, yeni bir takım olduklarından futbolcular arasında uyumu sağlamaya çalıştıklarını belirtti.
‘KOŞAN BİR EKİP OLACAĞIZ’
Hedeflerinin genç bir ekip olarak ligde mücadele etmek olduğunu söyleyen Ertuğrul Şimşek, “Şuan için antrenman yaparak lige hazırlanıyoruz. Hazırlık maçlara eksikliklerimizi tespit etme açısından önem veriyoruz. Bunlar üzerinde duruyoruz. Eksiklerimiz var. Kırşehir’de yaptığımız kampta bu eksiklerimizi gidererek, sezona hazır halde başlamak istiyoruz. Takıma yeni dahil olan oyuncularımızla eskilerin kaynaşması, kuvvet, kondisyon, koordinasyon ve belirli ölçüde oyun taktiği anlamında mesafe kat ettik. Sezonun ilk maçına kadar taktik çalışmaları yapacağız. Oyun anlayışımızı tam anlamıyla sahaya yansıtmak için çalışmalar yapacağız. Bu sezon mücadeleci, koşan bir takım olacağız. Sahada ne yaptığını bilen bir ekip göreceksiniz” diye konuştu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .