Waffle Lina hizmete açıldı

Waffle Lina hizmete açıldı

01.01.2019

Kırşehir’de, çikolata ve meyvenin muhteşem uyumuyla hazırlanan waffle lezzetinin yeni adresi “Waffle Lina” Terme Caddesi’nde açıldı. Oğuzhan Ertem ve Yusuf Kıratlı’nın ortak işletmeleri Waffle Lina, Pazar Günü görkemli bir açılış töreni ile Kırşehirlilerin hizmetine sunuldu. Açılışa, Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç ve yüzlerce […]

Kırşehir’de, çikolata ve meyvenin muhteşem uyumuyla hazırlanan waffle lezzetinin yeni adresi “Waffle Lina” Terme Caddesi’nde açıldı.
Oğuzhan Ertem ve Yusuf Kıratlı’nın ortak işletmeleri Waffle Lina, Pazar Günü görkemli bir açılış töreni ile Kırşehirlilerin hizmetine sunuldu.
Açılışa, Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç ve yüzlerce Kırşehirli katıldı.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli Waffle Lina’nın sahipleri Oğuzhan Ertem ve Yusuf Kıratlı’yı Kırşehir’e yeni bir işyeri açtıkları için tebrik ederek kurdelasını kesti, hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.
Oğuzhan Ertem ve Yusuf Kıratlı, ürünlerini en kaliteli ve taze ürünlerle hazırladıklarını belirterek, tüm Kırşehirlileri wafflelarından tatmaya davet etti.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Waffle Lina’ya hayırlı bol kazanç dileriz. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .