Volkan Durkal kansere yenik düştü

Volkan Durkal kansere yenik düştü

24.03.2015

Makine Mühendisi Adem Durkal ve Fatma Muzaffer Mermer Kız Meslek Lisesi’nde Öğretmen olan Servet Durkal’ın 25 yaşındaki oğlu Volkan Durkal yaşam mücadelesini kaybetti. Kırşehir Anadolu Öğretmen Lisesi mezunu olan Volkan Durkal, bir dönem Çözüm Akademi bünyesinde Girne Amerikan Üniversitesi Kırşehir Temsilciliği yaparak öğrencilerin yurt dışında eğitim almalarına katkıda bulunmuş ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Küresel […]

Makine Mühendisi Adem Durkal ve Fatma Muzaffer Mermer Kız Meslek Lisesi’nde Öğretmen olan Servet Durkal’ın 25 yaşındaki oğlu Volkan Durkal yaşam mücadelesini kaybetti.
Kırşehir Anadolu Öğretmen Lisesi mezunu olan Volkan Durkal, bir dönem Çözüm Akademi bünyesinde Girne Amerikan Üniversitesi Kırşehir Temsilciliği yaparak öğrencilerin yurt dışında eğitim almalarına katkıda bulunmuş ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü henüz bitirmişti. ODTÜ’de eğitim hayatına devam ederken 2013 yılı ortalarında yapılan tetkikler sonucunda Sarkoma (Kıkırdak doku) Kanseri teşhisi konuldu. Amerika’daki tedavi sürecinin ardından İstanbul’da ceşitli hastanelerde tedavi alan Volkan Durkal, 23 Mart 2015 Pazartesi sabahı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata gözlerini yumdu.
Volkan Durkal’ın cenazesi dün ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Aşıkpaşa Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.
“Kırşehir Çiğdem” gazetesi olarak Volkan Durkal’a Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve acılı ailesine başsağlığı dileriz.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .