Veteriner Hekimler Odası’ndan Vali Akın’a ziyaret

Veteriner Hekimler Odası’ndan Vali Akın’a ziyaret

01.11.2018

Göreve yeni seçilen Veteriner Hekimler Odası Kırşehir Başkanı Ali Osman Bilgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti. Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Başkan Ali Osman Bilgin ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar diledi. Veterinerlik alanında yaşanan sorunlara çözümler üretmek için veteriner hekimlerle sürekli istişare içerisinde olacaklarını belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, […]

Göreve yeni seçilen Veteriner Hekimler Odası Kırşehir Başkanı Ali Osman Bilgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Başkan Ali Osman Bilgin ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar diledi.
Veterinerlik alanında yaşanan sorunlara çözümler üretmek için veteriner hekimlerle sürekli istişare içerisinde olacaklarını belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, özellikle geçiminin büyük çoğunluğunu hayvancılıktan sağlayan ilimizde hayvancılık sektöründe yaşanan gelişmelere bağlı olarak hayvancılıktan alınan verimin ve kalitenin artması ve hayvan hastalıklarının zamanında önüne geçilmesi konularında veteriner hekimlere önemli görevler düştüğünü söyledi.
Veteriner Hekimler Odası Kırşehir Başkanı Ali Osman Bilgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri de Vali İbrahim Akın’a kendilerine göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür ettiler.
Ziyaret, Vali Akın ve veteriner hekimler arasında yapılan sohbet ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .