Vekil Adaylarından Ak Parti Gönüldaşları ile sohbet

Vekil Adaylarından Ak Parti Gönüldaşları ile sohbet

29.05.2015

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Av. Salih Çetinkaya, Hacı Turan ile Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin, Ak Parti gönüldaşları ile sohbet havasında seçim istişaresi yaptı. Daha Önce Ak Partiye hizmet etmiş il, ilçe ve gençlik kolları başkanlığı, eski belediye başkanlığı, il ve ilçe yönetim kurulu üyeliği yapmış, Ak parti […]

salih çetinkaya haber foto  (2) copy

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Av. Salih Çetinkaya, Hacı Turan ile Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin, Ak Parti gönüldaşları ile sohbet havasında seçim istişaresi yaptı.
Daha Önce Ak Partiye hizmet etmiş il, ilçe ve gençlik kolları başkanlığı, eski belediye başkanlığı, il ve ilçe yönetim kurulu üyeliği yapmış, Ak parti gönüllüleri ile sohbet havasında yapılan toplantıda konuşan Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayı Av. Salih Çetinkaya “Dava arkadaşlarımı burada görmek ve sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Nereye gidersek gidelim Ak Parti çalışmıyor diyen bir kişi bile görmedik. Herkes Ak Parti hizmetlerinden mutlu. Bu sizlerin sayesinde oldu. Sizler Ak Parti kurulurken gövdenizi koymasaydınız şimdi buralarda bu toplantıları yapıyor olamazdık. Zaman çabuk geçiyor. 14 yıl olmuş partimizin kuruluşu. O günlerde bırakın yönetim kuruluna girmeyi üye olmaktan korkarken insanlar, sizler büyük bir cesaret göstererek partimizin Kırşehir’deki teşkilatlanmasını yaptınız. Salih Kardeşiniz o günleri unutmadı. Sizleri unutmadı. Bundan önce nasıl emrinizde isem 7 Hazirandan sonrada kısmet olur vekil olursam yine teşkilatımın ve sizlerin emrinde olacağım. Akrabalarının değil tüm Kırşehir’in vekili olacağım. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Koalisyon hükümetlerinin bu ülkeye ne kadar zarar verdiğini biliyorsunuz. Bir de Ak Parti’nin tek başına hükümetlerini düşünün. Birileri yıktı ama Ak Parti yaptı. Teşkilat olarak sıkı çalışmamız lazım. Sizlerin çalışmasıyla 2-0 yapıp yine Kırşehir’e hizmetlerin devam etmesi için çabalayacağız. Buraya gelerek destek verdiğiniz için Hepinize çok teşekkür ediyorum ” dedi.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

AK PARTI ( AKP ) gerceklerI..
Vicdaninin sesini dinle, gercekleri gor ve oyunu muhasebesini yaptikdan sonra istedigin partiye ver!
Seref ve hasiyetini Oslo’ da eli sehit kanli teror orgutuyle gizli kapilar ardin da vatana ihanet masasinda ki toplanti da kaybedenlerin, teror orgutune yardim ve yataklik yapan Barzani’ yi seref misafiri olarak agirlayanlarin, Diyarbakir’ i Kurdistanin bas sehri olarak tanimlayanlarin, Turkiye de domuz eti satisini serbest birakanlarin, milli hazineyi yagmalayip soyanlarin, rusvet ve yolsuzluklar icin Reza Sarraf’ in altina yatanlarin, faiz lobisine teslim olanlarin, onlarin istekleri dogrultusun da ekonomiyi yonlendirenlerin, Kutsal dinimizi siyasi cikarlarina alet edenlerin, kutsal kitabimizla bakara makara diye alay edip dalga gecenlerin, milliyetcilik, vatanseverligini ve muslumanligini sizlerin takdirine birakiyorum.
Aziz Turk milleti artik uyanmistir! AK haramilerin yalanlarni ac baliklar gibi yutmuyor!
7 Haziran secimlerin de rusvet ve yolsuzluklarla hazineyi soyan, eli sehit kanli teror orgutuyle gorusmeler yapan ve tavizler veren AK haramilere gereken cevabi verecek ve siyaset mezarligina gomecektir.
Aziz Turk milleti AK haramilere degil! Milli ve manevi degerlerine sahip çık!
Dik baş, tok karın, mutlu yarın için oylarimiz MHP’ ye! 🙂
Milli devlet guclu iktidar, MHP ile gerceklesecektir! 🙂
Hak, hukuk, adalet, Milliyetci Hareket! 🙂

30.05.2015, 12:42

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .