“Vatandaşlarımızın düşüncesi ve istekleri bizim için önemli”

“Vatandaşlarımızın düşüncesi ve istekleri bizim için önemli”

13.01.2019

Vatandaş ve esnafla bir araya gelen Başkan Bahçeci: “Vatandaşlarımızın düşüncesi ve istekleri bizim için önemli” Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, vatandaş ve esnafla bir araya gelmeye devam ediyor. Ziyaretlerinde talep ve önerileri birinci ağızdan dinleyen Başkan Bahçeci, her bir vatandaşın fikrinin kendileri için çok önemli olduğunu ifade etti. Kırşehir’in geleceğine fikir alışverişinde bulunarak, danışarak hep […]

Vatandaş ve esnafla bir araya gelen Başkan Bahçeci:

“Vatandaşlarımızın düşüncesi ve istekleri bizim için önemli”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, vatandaş ve esnafla bir araya gelmeye devam ediyor.
Ziyaretlerinde talep ve önerileri birinci ağızdan dinleyen Başkan Bahçeci, her bir vatandaşın fikrinin kendileri için çok önemli olduğunu ifade etti.
Kırşehir’in geleceğine fikir alışverişinde bulunarak, danışarak hep birlikte karar veriyoruz. Hemşehrilerimizin görüş ve talepleri, yapmış olduğumuz ve yapacağımız çalışmalara da ışık tutuyor.
Cacabey Meydanında vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Bahçeci, “Her şeye karşı olanlar meydanı yaparken ne kadar eziyet etmişti bize, meydanlar şehirlerin kalbidir, etrafında kafeteryalar olur, toplanma alanlarıdır, konser, miting, milli bayramların kutlanma alanlarıdır demiştik. Atatürk Caddesinde esnaflarımızı ziyaret ettik, yaptırdığımız anket neticesinde tek yön uygulamasının yönünü çarşı istikametinden Yenice Mahallesi istikametine çevirme kararı aldık, en kısa zamanda uygulanacak” diye konuştu.
Esnaf ziyaretlerini değerlendiren Başkan Bahçeci, “Esnafımızla da hasbihal ettik, çok şükür sadece işi düşünce değil her zaman halkın içinde olunca ve hizmetinizde çok olunca seçim zamanı da halk size sahip çıkıyor, Rabbim Şehrimizin gelişmesinin önüne kendi çıkarları için takoz koymak isteyenlere fırsat vermesin inşallah” dedi.
Görev süresinde her zaman halkın içinde olduğunu, esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinlediğini ve çözüme kavuşturmak için çalıştığını aktaran Başkan Bahçeci, “Esnafımızın düşüncesi ve istekleri bizim için çok önemli, bugüne kadar hep halkın içinde oldum. Bu sayede vatandaşların ihtiyaç ve önerilerini yerinde dinleyip olabilecek en etkili şekilde hizmet verdik. Bu sebeple gerçekleştirdiğimiz ziyaret ve temaslarımıza aynı şekilde hiç ara vermeden devam edip, tempomuzu her geçen gün daha çok arttırarak hizmet çıtamızı en yükseklere ulaştırma gayreti içerisindeyiz” şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .