Vatan Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Nusret Var: “Ekonomik kriz AKP’nin iflasının itirafıdır”

Vatan Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Nusret Var: “Ekonomik kriz AKP’nin iflasının itirafıdır”

21.04.2015

VATAN PARTİSİ Kırşehir Milletvekili Adayı Nusret Var, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomik kriz ile ilgili açıklamasına cevap verdi. AKP’nin iflasının itirafı olduğunu öne süren Nusret Var, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizin her kesimince, ekonominin bütün sektörlerince ve milli iktisatçılarımız tarafından yıllardır ifade edilen ekonomik krizin varlığını nihayet itiraf etti bildirdi. Nusret Var, konuyla ilgili yaptığı […]

VATAN PARTİSİ Kırşehir Milletvekili Adayı Nusret Var, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomik kriz ile ilgili açıklamasına cevap verdi.

AKP’nin iflasının itirafı olduğunu öne süren Nusret Var, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizin her kesimince, ekonominin bütün sektörlerince ve milli iktisatçılarımız tarafından yıllardır ifade edilen ekonomik krizin varlığını nihayet itiraf etti bildirdi.
Nusret Var, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

nusret var2 copy
“Varlığı yokluğu, adı sanı bilinmez Ekonomi Bakanı ne der bu işe bilmeyiz ama her şeye bakıp kendi istediğini gören Recep Tayyip Erdoğan zeytinyağı gibi suyun yüzüne çıkmayı da ihmal etmiyor. Sanki kendisinin hiçbir sorumluluğu yokmuş, sanki 12 yıldır ülkeyi başkaları yönetmiş gibi.
“Vatan Partisi bir oldu bittiyle AKP’nin ABD tarafından ülkemizin başına Büyük Ortadoğu Projesi görevleri için bela edilmesinden beri uyarılarda bulundu. “Bu hükümet yıkıcı ve bölücüdür” dedi. Cumhuriyetimizin ekonomi dahil tüm kurumlarını yıktılar… Şimdi pişkin pişkin sorumlu arıyorlar. Bulmuşlar da. Parlamenter demokrasi!
Hiçbir uyarıyı dinlemediniz. Borçlanma (Sıcak Para Ekonomisi) ve özelleştirme adı altında milletin varlıklarını haraç-mezat şuna buna devrederek yalancı bir mutluluk yarattınız. Ülkenin geleceğini yediniz. Şimdi artık “Kral çıplak!”
“Millete attığınız kazık artık anlaşılmaya başladı. Paniklediniz ve yeni bahaneler, yeni yalanlar, yeni aldatmalar peşindesiniz. Baş sorumlu ikide bir aldanan Recep Tayyip Erdoğan’dır.
“Recep Tayyip Erdoğan’lar buyuruyor! Ekonomik kriz atlatılabilirmiş. Ancak bunun şartı BAŞKANLIK SİSTEMİ imiş! Ne oldu? Ekonomi iyiye gidiyor diye bugüne kadar sizi kimler aldattı? Ve yine kimlere aldanıyorsunuz? Yandaş ve yalaka basında hem AKP yöneticilerinin, hem yalaka ve yağcı köşe kapmışların açıklamaları ve yazdıkları “Ekonomi çok iyi çok iyi” güzellemeleri ile dolu. Kendi ekonomilerinizi düzeltince milletinki de düzeldi zannettiniz. Hep beraber her ihaleden, her özelleştirmeden sonra “Ekonomi tıkırında” nakaratı terennüm ettiniz.
Sorumluluktan kaçamazsınız! Başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bu milli yıkımdan tüm AKP yöneticileri sorumludur. Yakındır. Millete hesap vereceksiniz.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .