Van Valisi’nden Başkan Bahçeci’ye Van Kedisi

Van Valisi’nden Başkan Bahçeci’ye Van Kedisi

01.10.2018

Pazar günü Van’da oynanan Van Büyükşehir Belediyespor-Kırşehir Belediyebspor maçında tam bir dostluk görüntüleri yaşandı. Maç öncesi Van Valisi Murat Zorluoğlu, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye verilmek üzere Van Kedisi hediye etti. Yoğun programı nedeniyle Pazar günü Van’da oynanan Van Büyükşehir Belediyespor-Kırşehir Belediyespor maçına gidemeyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, maç öncesi yeşil-beyazlı takımın futbolcuları ve teknik […]

Pazar günü Van’da oynanan Van Büyükşehir Belediyespor-Kırşehir Belediyebspor maçında tam bir dostluk görüntüleri yaşandı. Maç öncesi Van Valisi Murat Zorluoğlu, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye verilmek üzere Van Kedisi hediye etti.
Yoğun programı nedeniyle Pazar günü Van’da oynanan Van Büyükşehir Belediyespor-Kırşehir Belediyespor maçına gidemeyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, maç öncesi yeşil-beyazlı takımın futbolcuları ve teknik heyetiyle biraraya gelerek, dostça ve kardeşçe bir maç geçmesi dileğinde bulunurken, güzel futbol sergileyerek üç puanla dönmeleri dileğinde bulundu.
Van Stadı’nda oynanan maç öncesi Van Valisi Murat Zorluoğlu, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye verilmek üzere Kulüp yöneticilerinden Birol Kurumuş’a Van Kedisi hediye etti.
Birol Kurumuş, Van’da kendilerine gösterilen misafirperverlikten dolayı Van Valisi Murat Zorluoğlu ile kulüp başkana ve yöneticilerine teşekür ederek, kendilerine armağan edilen Van Kedisi’ni gözleri gibi bakacaklarını söyledi.
Birol Kurumuş, üç puan parolası ile gittikleri önemli bir deplasmandan alınan bir puanın iyi bir sonuç olduğunu, ancak ortaya koydukları futbolla alınan sonuca üzüldüklerini belirterek, “Van en zor ve uzak deplasmanımızda. Böyle bir maçtan alınan sonuç gibi gözükse de bizler için değildi. Oynadığımız futbolun karşılığı kesinlikle üç puandı. Hakem bir net penaltımızı vermedi. Ancak Van7dan güzel duygularla döndük. Bizlere, takımımıza ve bir avuç taraftarımıza karşı gösterilen misafirperverlikten dolayı mutlu döndük. Van Valimize, Belediye Başkanımıza ve Kulüp yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
2-2 biten maçın ardından dün Kırşehir’e dönün Kırşehir Belediyespor yöneticilerinden Birol kurumuş, maç öncesi kendilerine hediye edilen Van Kedisi’ni Belediye başkanı Yaşar Bahçeci’ye teslim etti.
Başkan Bahçeci, Van Valisi Murat Zorluoğlu’nun gönderdiği hediyeye teşekkür ederken, “Bu güzel hediye için çok teşekkür ediyoruz, endişeniz olmasın gözümüz gibi bakacağız” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .