Valimiz Petlas’ı ziyaret etti

Valimiz Petlas’ı ziyaret etti

05.10.2018

Vali İbrahim Akın, Petlas Lastik Fabrikasını ziyaret ederek yetkililerden bilgiler aldı. Ziyaretinde Petlas AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan, Yardımcısı Sabri Özcan ve Petlas idarecileri ve yöneticileri tarafından karşılanan Vali İbrahim Akın, fabrikayı gezerek yetkililerden bilgiler aldı. Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, Petlas’ın hem ülkemiz ekonomisine hem de ilimiz ekonomisine önemli katkılar sağladığını söyledi. […]

Vali İbrahim Akın, Petlas Lastik Fabrikasını ziyaret ederek yetkililerden bilgiler aldı.
Ziyaretinde Petlas AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan, Yardımcısı Sabri Özcan ve Petlas idarecileri ve yöneticileri tarafından karşılanan Vali İbrahim Akın, fabrikayı gezerek yetkililerden bilgiler aldı.
Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, Petlas’ın hem ülkemiz ekonomisine hem de ilimiz ekonomisine önemli katkılar sağladığını söyledi.
İlimize büyük istihdam sağlayan Petlas’ın ilimizin en büyük sanayi kuruluşu olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Kaliteli ve sağlam üretilmeye özen gösterilen Petlas ürünleri dünyanın birçok ülkesinde satışa sunuluyor. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak üretimler yapan Petlas, belirlediği vizyon ile dünya pazarında önemli bir yer edinmiş durumda. Her türlü kara taşıtının yanı sıra uçak, traktör ve iş makinesi lastiği üreten Petlas’ın alanında en iyisi olmasını temenni ediyoruz.” dedi.
Vali İbrahim Akın’ın ziyareti, yetkililerden fabrikanın işleyişi ve üretim hakkında bilgiler alması ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .