Valilik Basın Müdürü Osman Demir: “Nice yıllar Kırşehir Çiğdem”

Valilik Basın Müdürü Osman Demir: “Nice yıllar Kırşehir Çiğdem”

28.03.2015

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir: “Nice yıllar Kırşehir Çiğdem”   KIRŞEHİR Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in 39. Yılını kutlayarak başarılar diledi. Osman Demir, gazetemize gönderdiği kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi: “Toplumun özgür ve tarafsız haber almasını sağlayan basın kuruluşları, demokrasinin gelişmesine paralel olarak her geçen […]

OSMAN DEMİR

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir:

“Nice yıllar Kırşehir Çiğdem”

 

KIRŞEHİR Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in 39. Yılını kutlayarak başarılar diledi.

Osman Demir, gazetemize gönderdiği kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Toplumun özgür ve tarafsız haber almasını sağlayan basın kuruluşları, demokrasinin gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha da önemli hale gelmektedir. Bu durum aslında basın kuruluşlarının sorumluluğunu daha da arttırmaktadır. Tarafsız, insan hak ve özgürlüklerine saygı konusunda hassasiyet gösteren basın kuruluşları yayın hayatında uzun süre mevcudiyetini devam ettirebilmektedir.

“İlimizde yayımlanan Kırşehir Çiğdem Gazetesi de bu değerlere bağlı olarak objektif bakış açısı ile 39. yaşına ulaşmış bulunmaktadır. Kuruluşundan bu günü her geçen gün kendini yenileyen, teknolojik gelişmelere uyum sağlayan Kırşehir Çiğdem Gazetesi, bundan bir yıl önce Kırşehir’deki basın kuruluşlarının birleşmesi aşamasında da kendisine yeni bir vizyon belirlemiş yeni yöneticileri ile yayın hayatına devam etmektedir.

“Kırşehir Çiğdem Gazetesi’nin daha nice yıllar yayın hayatına devam edeceği inancı ile bu günlere ulaşmasında emeği geçenleri kutluyorum, başarılar diliyorum.

 

 

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .