Vali Şentürk’ün eşinden şehit ailesine ziyaret

Vali Şentürk’ün eşinden şehit ailesine ziyaret

29.01.2015

Sevim Şentürk: “Şehit aileleri milletimize emanettir” KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk şehit ailesini evinde ziyaret etti. Beraberinde Garnizon Komutanı eşi Yaylagül Bulut ile birlikte şehit Jandarma Er Murat Beşkardaş’ın ailesini evinde ziyaret eden Vali eşi Sevim Şentürk, şehidin annesi ile sohbet ederek acılarını paylaştı. Ziyaretinde, şehitliğin en yüksek mertebe olduğunu belirten Vali eşi […]

Sevim Şentürk: “Şehit aileleri milletimize emanettir”

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk şehit ailesini evinde ziyaret etti.
Beraberinde Garnizon Komutanı eşi Yaylagül Bulut ile birlikte şehit Jandarma Er Murat Beşkardaş’ın ailesini evinde ziyaret eden Vali eşi Sevim Şentürk, şehidin annesi ile sohbet ederek acılarını paylaştı.
Ziyaretinde, şehitliğin en yüksek mertebe olduğunu belirten Vali eşi Sevim Şentürk, şehit ailelerinin milletimize emanet olduğunu söyledi.

b (2) copy
Şehit ve gaziliğin hem dinimizde, hem de milli kültürümüzde yüce bir makam olduğunu ifade eden Vali Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, “Devletimiz, şehit ve gazi ailelerine gereken ilgiyi ve hassasiyeti göstermektedir. Bizler de sizler için elimizden geleni yapmaya hazırız. Her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk’ün ziyareti, aile bireyleri de sohbet etmesi ile sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .