Vali Şentürk’ün eşinden çocuklara doğum günü kutlaması

Vali Şentürk’ün eşinden çocuklara doğum günü kutlaması

07.05.2015

Sevim Şentürk: “Çocuklarımızın mutlu bir hayat sürdürmelerini sağlamak ve onları geleceğe en iyi bir şekilde hazırlamak için çalışıyoruz”

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, devletimizin koruması altındaki 9 çocuk için doğum günü kutlaması düzenledi.
Vali Konağı’nda düzenlenen doğum günü kutlamasına Vali Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk’ün yanı sıra Garnizon Komutanı eşi Yaylagül Bulut, Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci, İl Emniyet Müdürü eşi İlknur Akgül, daire müdürü eşleri, sivil toplum kuruluşlarının bayan temsilcileri ile koruma altındaki çocuklar katıldı.
Programda çocuklarla birlikte yaş günü pastasını kesen ve onların doğum günlerini kutlayan Vali eşi Sevim Şentürk, düzenlenen bu etkinliklerle koruma altındaki çocukların sevincine ortak olmayı amaçladıklarını söyledi.
Devletimizin ihtiyaç sahibi vatandaş ve çocuklara her zaman kucak açtığını belirten Vali eşi Sevim Şentürk, “Bugün, 6 yaşına giren Ebrar ve Zeynep, 7 yaşına giren Samet, 8 yaşına giren Salih, 9 yaşına giren Cesim ve Salih, 10 yaşına giren Sevim ile 12 yaşına giren Selma ve Ertuğrul için toplandık. Çocuklarımızın mutlu bir hayat sürdürmelerini sağlamak ve onları geleceğe en iyi bir şekilde hazırlamak için çalışıyoruz. Devletimiz koruma altındaki çocuklarımızın her türlü ihtiyacını karşılıyor. Onların sadece sevgi ve şefkate ihtiyacı var. Bizler de bunu sağlamaya çalışıyoruz” dedi.
Program yaş günü pastasının kesilmesinin ardından çocuklara çeşitli hediyelerin verilmesi ile sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .