Vali Şentürk’ün eşinden Anneler Günü’nde anlamlı ziyaret

Vali Şentürk’ün eşinden Anneler Günü’nde anlamlı ziyaret

11.05.2015

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, Anneler Günü münasebetiyle Huzurevi’nde kalan bayanları ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı. Vali Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk’ün ziyaretinde Garnizon Komutanı eşi Yaylagül Bulut, İl Emniyet Müdürü eşi İlknur Akgül, kurum yöneticileri, Fatma Bacı Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar ve Huzurevi sakinleri yer aldı. Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, Huzurevi’nde […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, Anneler Günü münasebetiyle Huzurevi’nde kalan bayanları ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı.
Vali Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk’ün ziyaretinde Garnizon Komutanı eşi Yaylagül Bulut, İl Emniyet Müdürü eşi İlknur Akgül, kurum yöneticileri, Fatma Bacı Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar ve Huzurevi sakinleri yer aldı.
Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, Huzurevi’nde kalan bayanların ve bütün annelerin Anneler Günü’nü kutladığını söyledi.
Anneliğin kutsal bir kavram olduğunu belirten Vali eşi Sevim Şentürk, “Annelik çok fedakarlık ister. Annelerimiz bizleri zor şartlarda büyüttüler ve bugünlere getirdiler. Onlara olan borcumuzu ödemek için ne yapsak azdır. Burada kalan siz büyüklerimiz de bizim için çok değerlisiniz, bizim annelerimizsiniz. Sizlerin yüzünü gülerken görmek bizleri mutlu ediyor. Rahat ve huzurlu bir yaşam sürdürmeniz için devletimiz her türlü imkânı sağlamaktadır. Hepinizin Anneler Gününü kutluyor ve sağlıklı, mutlu bir yaşam geçirmenizi diliyorum” dedi.
Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk’ün ziyareti, Huzurevi sakinlerine gül dağıtması ile sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .