Vali Şentürk’ün eşinden Anneler Günü ziyareti‏

Vali Şentürk’ün eşinden Anneler Günü ziyareti‏

09.05.2016

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, Anneler Günü münasebetiyle Huzurevi’nde kalan bayanları ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı. Vali eşi Sevim Şentürk’ün ziyaretinde Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci, Vali Yardımcılarının eşleri Ebru Gürbüzerol ve Sare Erdem, İl Emniyet Müdürü eşi İlknur Akgül, kurum yöneticileri, Fatma Bacı Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar ve Huzurevi sakinleri yer aldı. […]

vali eş

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, Anneler Günü münasebetiyle Huzurevi’nde kalan bayanları ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı.
Vali eşi Sevim Şentürk’ün ziyaretinde Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci, Vali Yardımcılarının eşleri Ebru Gürbüzerol ve Sare Erdem, İl Emniyet Müdürü eşi İlknur Akgül, kurum yöneticileri, Fatma Bacı Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar ve Huzurevi sakinleri yer aldı.
Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, Huzurevi’nde kalan bayanların ve bütün annelerin Anneler Günü’nü kutladığını söyledi.
Huzurevi’nde kalan bayanların, bu özel günlerinde yanlarında olmak istediklerini belirten Vali eşi Sevim Şentürk, “Annelik, fedakarlık isteyen kutsal bir kavramdır. Siz değerli büyüklerimiz, bizleri sabırla büyüterek bugünlere getirdiniz. Sizler de bizim annemizsiniz. Biz de her zaman olduğu gibi bu özel gününüzde sizleri yine yalnız bırakmadık. Devletimiz, her zaman sizlerin yanında olmuştur. Devletimizin şefkatli ellerinde kimseye muhtaç olmadan, sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmenizi temenni ediyorum. Sizlerin yüzünü gülerken görmek bizleri mutlu ediyor. Bu duygularla, hepinizin Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.
Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk’ün ziyareti, Huzurevi’nde kalan bayanlara çeşitli hediyeler vermesinin ardından, yatılı bakım kısmında hizmet alan yaşlıları ziyaret etmesi ile sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .