Vali Şentürk’ün eşi çocukların doğum gününü kutladı

Vali Şentürk’ün eşi çocukların doğum gününü kutladı

20.03.2015

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, devletimizin koruması altındaki Mart doğumlu 5 çocuk için doğum günü kutlaması düzenledi. Ahi Evran Üniversitesi salonunda düzenlenen doğum günü kutlamasına Vali eşi Sevim Şentürk’ün yanı sıra Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü eşi Sema Saylam, İl Emniyet Müdürü eşi İlknur Akgül, sivil toplum kuruluşlarının bayan […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, devletimizin koruması altındaki Mart doğumlu 5 çocuk için doğum günü kutlaması düzenledi.
Ahi Evran Üniversitesi salonunda düzenlenen doğum günü kutlamasına Vali eşi Sevim Şentürk’ün yanı sıra Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü eşi Sema Saylam, İl Emniyet Müdürü eşi İlknur Akgül, sivil toplum kuruluşlarının bayan temsilcileri ile koruma altındaki çocuklar katıldı.
Programda 9 yaşına giren Nazlı ve Yunus, 10 yaşına giren Kemal ve 12 yaşına giren Ferhat ile Mertcan’ın doğum günlerini kutlayan Valimizin eşi Sevim Şentürk, çocuklarla birlikte yaş günü pastasını kesti.

STB_5833 copy
Böyle programların kimsesiz çocuklara moral olduğunu ifade eden Vali Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, devletimizin koruması altındaki çocukların sevinçlerine ortak olduklarını söyledi.
Bütün çocuklara sevgiyle ve şefkatle yaklaşarak onlara birer anne birer baba olmanın önemine değinen Vali eşi Sevim Şentürk, “Bu çocuklar bizim çocuklarımız. Ülkemizin ve toplumumuzun geleceği olan çocuklarımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlama gayreti içerisindeyiz. Çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmeli, onları eğitimli, topluma faydalı işler yapan bireyler olarak yetiştirmeliyiz. Çocuklarımızı geleceğe iyi hazırlamak ve yüzlerinin gülmesini sağlamak istiyoruz. Güzel bir gelecek onlarla olacaktır” şeklinde konuştu.
Program, doğum günü kutlanan çocuklara Vali eşi Sevim Şentürk tarafından çeşitli hediyelerin verilmesi ile sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .