Vali Şentürk’ün eşi çocukları sevindirmeye devam ediyor

Vali Şentürk’ün eşi çocukları sevindirmeye devam ediyor

19.02.2015

Devletimizin koruması altındaki 6 çocuk için Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk tarafından doğum günü kutlaması düzenlendi. Koruma altındaki Şubat doğumlu 6 çocuk için Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk tarafından Askeri Gazino’da düzenlenen doğum günü programına Garnizon Komutanı eşi Yaylagül Bulut, Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü eşi Sema Saylam, İl […]

Devletimizin koruması altındaki 6 çocuk için Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk tarafından doğum günü kutlaması düzenlendi.
Koruma altındaki Şubat doğumlu 6 çocuk için Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk tarafından Askeri Gazino’da düzenlenen doğum günü programına Garnizon Komutanı eşi Yaylagül Bulut, Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü eşi Sema Saylam, İl Emniyet Müdürü eşi İlknur Akgül ile diğer protokol eşleri katıldı.

b (4) copy
Programda 9 yaşına giren Emine ve Döndü, 10 yaşına giren Eren, Muhammed, Umut ve 11 yaşına giren Yaşar’ın doğum günü sevincini paylaşan ve yaş günü pastalarını kesen Valimizin Eşi Sayın Sevim Şentürk, çocuklarla yakından ilgilendi.
Bu programları devamlı düzenleyerek çocukları sevindirmek ve mutluluklarına ortak olmak istediklerini belirten Vali eşi Sevim Şentürk, “Ülkemizde sosyal hizmetler sorunsuz şekilde işliyor. Devletimiz, yürekleri tertemiz çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için her türlü imkânı sağlamaktadır. Bizde onların eğitimine özel önem veriyoruz. Umarım, çocuklarımızın her günü böyle güzel ve neşeli geçer” şeklinde konuştu.
Program, doğum günü kutlanan çocuklara Vali eşi Sevim Şentürk tarafından çeşitli hediyelerin verilmesiyle sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .