Vali Şentürk’ten okul ziyaretleri

Vali Şentürk’ten okul ziyaretleri

30.03.2018

Vali Necati Şentürk, emekli olması nedeniyle okulları ziyaret ederek öğrencilerle vedalaştı. Sırasıyla Sosyal Bilimler Lisesi, Abdulkadir Özcan Fen ve Sosyal Bilimler Lisesi Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Ortaokulu’nu ziyaret eden Vali Necati Şentürk, okullarda öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada çeşitli nasihatler veren Vali Necati Şentürk, ülkemizin geleceği olan […]

Vali Necati Şentürk, emekli olması nedeniyle okulları ziyaret ederek öğrencilerle vedalaştı.

Sırasıyla Sosyal Bilimler Lisesi, Abdulkadir Özcan Fen ve Sosyal Bilimler Lisesi Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Ortaokulu’nu ziyaret eden Vali Necati Şentürk, okullarda öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada çeşitli nasihatler veren Vali Necati Şentürk, ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırladıklarını söyledi.

Eğitimde zirvede olan Kırşehir’de eğitim kalitesini daha da yükseltmek adına önemli çalışmalar yürüttüklerini belirten Vali Necati Şentürk, “Sevgili gençler, ileride bu ülkeyi sizler yöneteceksiniz. Kendinizi geleceğe çok iyi hazırlayın. Hepiniz bizim için çok değerlisiniz. Son derece modern okullarda, modern sınıflarda eğitim-öğretim görmektesiniz. İnanıyorum ki sizler ileride ülkemizi daha iyi seviyelere çıkaracaksınız.” dedi.

Vali Şentürk’ün ziyaretleri, okul müdürlerinden bilgiler alıp öğrencilerle vedalaşması ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .