Vali Şentürk’ten öğrencilere nasihat

Vali Şentürk’ten öğrencilere nasihat

15.02.2018

Fen Lisesi’ni ziyaret eden Vali Şentürk, Kariyer Günleri etkinliğinde hayatını anlatırken, öğrencilere önemli nasihatlerde bulundu…

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi’ni ziyaret etti.
Okul Müdiresi Nazlıhan Altaş’tan okul ve öğrenciler hakkında detaylı bilgiler alan Vali Necati Şentürk’ün ziyaretinde Milli Eğitim Şube Müdürü Muhsin Kaya da hazır bulundu.
Ziyaretinde, Fen Lisesi’nin sınavlarda aldığı başarılı sonuçlarla kendilerini onurlandıklarını belirten Vali Necati Şentürk, “Bu başarılar ilimizin eğitimde zirvede olduğunun kanıtıdır” dedi.
Kırşehir’de eğitim kalitesini önemsediklerini ve bu kaliteyi daha da artırmak adına çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Vali Necati Şentürk, “Fen Lisesi ilimizin en başarılı okullarından biridir. Okulumuz sınavlarda başarılı sonuçlar alarak ilimizin puan ortalamasını artırmaktadır. Bizim de amacımız öğrencilerimizi donanımlı ve manevi değerlerimize saygılı bireyler olarak geleceğe hazırlamaktır. Fen Lisesi öğrencilerinin, bilim ve teknolojiyi en iyi ve en doğru bir şekilde kullanarak insanlığın hizmetine sunacaklarından şüphem yoktur. Öğrencilerimizin azimle çalışarak ülkemiz adına büyük başarılar elde edeceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.
Daha sonra, Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi tarafından düzenlenen Kariyer Günlerine katılan Vali Necati Şentürk, öğrencilere hitap etti.
Öğrencilere kendi hayatından kesitler sunan Vali Şentürk, öğrencilere çeşitli nasihatlerde bulundu.
Program, Vali Şentürk’ün öğrencilerin sorularını cevaplandırılması ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .