Vali Şentürk, Sosyal Bilimler Lisesi’nde

Vali Şentürk, Sosyal Bilimler Lisesi’nde

24.08.2017

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Kırşehir Sosyal Bilimler Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu. Ziyaret sonrasında yapılan sohbette Kırşehir’de zirvedeki eğitim kalitesini daha da yükseltmek adına yeni okul binaları yapıldığını ve bu binalarda daha iyi eğitimlerin verileceğini belirten Vali Necati Şentürk, Sosyal Bilimler Lisesi’nin tamamlanması ile birlikte ilimiz eğitimine büyük katkılar sağlayacağını söyledi. Sosyal Bilimler Lisesi’nin 24 derslikli […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Kırşehir Sosyal Bilimler Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.
Ziyaret sonrasında yapılan sohbette Kırşehir’de zirvedeki eğitim kalitesini daha da yükseltmek adına yeni okul binaları yapıldığını ve bu binalarda daha iyi eğitimlerin verileceğini belirten Vali Necati Şentürk, Sosyal Bilimler Lisesi’nin tamamlanması ile birlikte ilimiz eğitimine büyük katkılar sağlayacağını söyledi.
Sosyal Bilimler Lisesi’nin 24 derslikli olduğunu ve ayrıca 200 öğrenci kapasiteli kız ve erkekler için iki ayrı bloktan oluşan yurt binasının da yapıldığını belirten Vali Necati Şentürk, “İlimizde eğitim yuvası olan okul binalarına çok önem veriyoruz. Amacımız, öğrencilerimizi en iyi şartlarda, sağlıklı bir ortamda, modern ve çağdaş teknoloji ile geleceğe hazırlamaktır” şeklinde konuştu.
Vali Necati Şentürk’ün inceleme gezisi, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve yetkililerden bilgiler alması ve inşaatta incelemelerde bulunması ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .