Vali Şentürk, okul ziyaretinde

Vali Şentürk, okul ziyaretinde

25.08.2017

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Şehit Dr. Ulucan Dayan İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret etti. Yeni eğitim-öğretim yılı öncesi ilimiz Kırşehir’de Milli Eğitim yatırımlarını yerinde inceleyen Vali Şentürk, yenilenen okul binaları hakkında bilgiler alıyor. İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz ve Okul Müdürü Menderes Öztürk’ten brifing alan Vali Necati Şentürk, okul bahçesini ve sınıfları da gezerek […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Şehit Dr. Ulucan Dayan İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.
Yeni eğitim-öğretim yılı öncesi ilimiz Kırşehir’de Milli Eğitim yatırımlarını yerinde inceleyen Vali Şentürk, yenilenen okul binaları hakkında bilgiler alıyor.
İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz ve Okul Müdürü Menderes Öztürk’ten brifing alan Vali Necati Şentürk, okul bahçesini ve sınıfları da gezerek inceledi.
Eğitimde okul binalarının önemine değinen Vali Necati Şentürk, öğrencilerimizin en donanımlı bir şekilde yetişmeleri için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.
Vali Şentürk’ün ziyareti, okul binasında yaptığı incelemenin ardından, sürücü kursu sınavı yapılan alanda da incelemelerde bulunması ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .