Vali Şentürk nihayet Ahi’de…

Vali Şentürk nihayet Ahi’de…

10.02.2015

VALİ Necati Şentürk, Kırşehir’de görev yaptığı günden bu yana ilk kez Kırşehirspor’un bir maçına giderek taraftarlarla buluştu.

Pazar günü Ahi Stadı’nda oynanan Kırşehirspor-Yozgatspor maçına giden Kırşehir Valisi Necati Şentürk, maçı Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Murat Bulut, Kırşehir Belediye Başkan Yardımcıları Veli Şahin ve Yaşar Sulu, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Taş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban ve bazı daire müdürleri de birlikte izledi.

Zaman zaman heyecanlanan ve ayağa kalkan Vali Necati Şentürk, maç sonunda yeşil-beyazlı futbolcuları galibiyetten dolayı kutladı.
Vali Şentürk, maçın ardından Kent Park’a giderek Kırşehirspor Kulübü Başkanı Yalçın Aldın ve Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Sulu ve yöneticilerle bir süre sohbet etti. Ardından Ağalar Konağı’nda Kırşehirspor ve Yozgatspor yöneticileri ve basın mensuplarıyla yemekte bir araya gelen Vali Şentürk, galibiyetten dolayı Kırşehirspor futbolcularını kutlarken, centilmenliklerinden dolayı da Yozgatspor futbolcularını tebrik etti.
Vali Şentürk, bugüne kadar iş yoğunluğundan fırsat bulup Kırşehirspor maçlarını izleyemediğini belirterek, bundan sonra her fırsatta maçlara geleceğini açıkladı.
Kırşehirspor’a imkanları çerçevesinde elinden gelen her türlü katkıyı sunacağını da belirten Vali Şentürk, Kırşehirspor’a büktün Kırşehirlilerin sahip çıkarak maddi ve manevi katkı vermeleri gerektiğine dikkati çekti.
Vali Şentürk’ü Kırşehirspor’un ilk kez bir maçında gören yeşil-beyazlı ekibin taraftarları “Biz Vali Babamızı her maçta yanımızda görmek istiyoruz. Onun maçta olması bizlere güç veriyor. Kırşehir’de başarılı çalışmaları ve hizmetleriyle tanıdığımız Sayın Valimizi her fırsatta maçlarımıza davet ediyoruz. Vali Babamızın ilk kez Yozgatspor maçında bizlerin yanında olmasından gurur duyduk. Hem Yozgatspor’u yendiğimiz için, hem de böyle önemli bir maçta takımımızı yalnız bırakmayan Valimizi yanımızda gördüğümüz için büyük mutluluk duyuyoruz” dediler.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .